Információk az EHf Kupa döntőjéről
Szervezett és biztosított utazást, online jegyvásárlási lehetőséget is biztosít szurkolóinak a DKKA vezetése az EHF Kupa döntőjének második, veszprémi mérkőzésére.
A német Metzingen ellen küzd meg az EHF Kupa megnyeréséért a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese, mely a párharc első mérkőzését Tübingenben játssza le április 30-án nyolc órától, míg a viszsavágóra május 6-án, este hattól kerítenek sort a felek a Veszprém Arénában. A finálé második mérkőzése miatt rengeteg kérdést kaptunk a közelmúltban, ám az utazással, a beléptetéssel, valamint a jegyvásárlással kapcsolatos pontos információkkal meg kellett várnunk azt, hogy akadámiánk vezetése véglegesítse ezeket a pontokat. Erre a napokban végre sor is került, s a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia hivatalos közleményben számolt be a csapatért szurkolóknak az EHF Kupa döntő veszrémi mérkőzésével kapcsolatos tudnivalókról, melyet betűhíven közlünk olvasóinkkal, íme:
"Kedves Szurkolóink!
Mint az bizonyára mindenki előtt ismert, május 6-án 18.00 órakor a német TuS Metzingen elleni mérkőzésen dől el az EHF Kupa sorsa a Veszprém Arénában.
Ahogy korábbi közleményünkben jeleztük, a DKKA szurkolói buszokat indít Veszprémbe, melyek 2016. május 6-án 14.30-kor indulnak a központi sporttelepről. A szervezett és biztosított utazásra 2016. május 3. 14.00 óráig lehet jelentkezni a csapat Eszperantó u. 2. szám alatti irodájában.
A mérkőzésre szóló belépőket a Jegymester értékesíti. Online vásárlási lehetőség 2016. április 25-én indul a jegymester.hu oldalon, 2.200 Ft-os áron. Nyomtatott jegy vásárlása április 26-tól a Kohász irodájában és a Veszprém Aréna jegypénztárában lehetséges 2.000 Ft-ért. A korábban kifizetett, vagy félretett jegyeket is ettől a naptól lehet átvenni május 5. 15.00 óráig.
A DKKA bérletek a kupadöntőre is érvényesek, de a csapat irodájában át kell venni az értük járó, 0 Ft-os, helyre szóló regisztrációs belépőt, amivel át lehet menni az Aréna beléptető rendszerén. Akik egymás mellett szeretnének ülni, ezt jelezzék az igénylésnél! Lehetőség van nem bérletes néző számára is jegyet venni a B szektorba 2.000 Ft-ért, de ezt is csak személyesen, a csapat irodájában lehet megtenni. A B szektor online formában nem elérhető.
Kérjük kedves szurkolóinkat, hogy folyamatosan figyeljék hirdetéseinket a csapat honlapján, és kérdéseikkel keressék munkatársainkat az ismert elérhetőségeinken!"
A rovat további hírei: Sport
Miért fontos a mobilizálás?
2025. szep. 04.
Egyre többször találkozhatunk azzal a megfogalmazással, hogy edzés előtt/után mobilizációs gyakorlatokat kell végezni. De vajon miért? Egyáltalán mit jelent ez a kifejezés?
DSTV: ismert szakemberrel dolgoznak
2025. szep. 04.
Mindenki által ismert szakemberrel dolgozik majd együtt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata. Szuper Levente látogatott el ismét Dunaújvárosba – a tervezett együttműködés részleteiről az Acélbikák részéről Ifj. Azari Zsolt, a szakmai részről pedig Szuper Levente beszélt. Hangkép.
A DEAC ellen a nyolc közé jutásért
2025. szep. 04.
A Debrecen csapata lesz a DKSE felnőtt röplabdázóinak ellenfele a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.
DSTV: bemutatkoznak a DKSE reménységei
2025. szep. 03.
A héten is maradunk kajak-kenu utánpótlás vonalon, a múlt hét folyamán már megismerhettük Katona Réka Sárát a DKSE kajak-kenu szakosztály tehetséges versenyzőjét. Most ismét fiatalok mutatkoznak be – Blényesi Réka, Györkő Huba és Bebők Lara személyében utánpótlás versenyzők álltak kameránk elé. Hangkép.
Ismét a világ elitjét látják vendégül
2025. szep. 03.
Idén is Szombathely ad otthont a hazai torna challenge világkupának, amely szeptember 26–28. között zajlik a Schaeffler Aréna Savariában. A rangos esemény közvetlen főpróba a tornászok számára, hiszen alig három héttel a jakartai világbajnokság előtt mérhetik össze tudásukat a világ legjobbjai.
Új név a Szuperkupa serlegén
2025. szep. 02.
A Kemi-Ker gárdája nyerte a városi kispályás labdarúgók idei szuperkupáját, miután 3-1-es sikert aratott a tavalyi bajnok Hangover ellen a DLSZ Arénában hétfőn este.
DSTV: világbajnokot köszöntöttek
2025. szep. 02.
Világbajnokot köszönthetett Dunaújváros – Hajdu Jonatán, a DKSE kiváló kenusa a milánói világbajnokságon a kenu négyesek 500 méteres versenyszámában szerezte meg a szépen csillogó aranyérmet. A versenyen egy ötödik helyet is bezsebelt – a csónakházban köszöntötték a kiválóságot a közelmúltban. Hangkép.