Kézilabda: hangolnak a drukkerek is
Nemcsak a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia játékosai, hanem az együttes leghűségesebb drukkerei is nagyon várják már az EHF Kupa fináléját.
Már csak pár napot kell várni arra, hogy a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese megkezdje a szezon legfontosabb párharcát, az EHF Kupa fináléját. A német Metzingen elleni két találkozóra nemcsak együttesünk játékosai, hanem legkitartóbb szurkolói is gőzerővel készülnek, s ahogy a szezon eddigi találkozóin, úgy most is minden segítséget igyekeznek megadni Zdravko Zovko tanítványainak ahhoz, hogy sikerrel vívják meg a nemzetközi kupasorozat döntőjét. A Red Alert 1998 - Ultras csoport egy hangulatos videóval igyekszik motiválni mindekit, aki együttesünk sikeréért szorít, melyet természetesen mi is megosztunk olvasóinkkal, akiket arra buzdítunk, hogy lehetőségeikhez mérten mindent kövessenek el azért, hogy Dunaújváros kerüljön az EHF Kupa győztesének járó serleg.
A rovat további hírei: Sport
"Hazai" győzelem az Ovi Foci Kupán
2025. dec. 07.
A Napsugár Tagóvoda sikerével ért véget az Ovi Foci kupa 2025-ös sorozata, melynek utolsó fordulóját a Szent Pantaleimon iskolában rendezték meg csütörtök délelőtt.
Futással hangolódtak az ünnepekre (galéria)
2025. dec. 07.
Nagy sikerrel rendezték meg az I. Családi Mikulásfutást a Dunaújvárosi Egyetem és a Városháza tér útvonalon szombaton délelőtt.
Ezüstérmes a DFVE a Magyar Kupában
2025. dec. 06.
Nem jött össze a bravúr a Magyar Kupa fináléjában a DFVE női vízilabdázóinak, így a Ferencváros végig vezetve győzte le simán együttesünket a fővárosban ma este.
DSTV: közös mozgás a jótékonyság jegyében
2025. dec. 06.
Még múlt vasárnap délelőtt zajlott a II. Adventi Fitnesz fesztivál Dóczi Zsuzsa szervezésében. A jótékony céllal szervezett közös mozgásélmény hozta, amit azért sejteni lehetett – nagyon sokan látogattak el a remek hangulatú rendezvényre, s persze túl is szárnyalták az előzetesen kitűzött céljaikat. Hangkép.
Kupadöntős a DFVE
2025. dec. 06.
Nagy csatában győzte le két góllal a házigazda BVSC-t, s jutott be a Magyar Kupa fináléjába a DFVE női vízilabda csapata pénteken este.
Mozgás, mozgás mindenkinek – közös Mikulásfutásra várják a családokat szombaton
2025. dec. 05.
Újabb közösségi élménnyel hangolódhatunk az ünnepekre: december 6-án, azaz most szombaton délelőtt elrajtol az I. Családi Mikulásfutás a Dunaújvárosi Egyetem – Városháza tér útvonalon.
Ismét remekeltek az ifjú birkózók
2025. dec. 05.
Rengeteg dobogós helyezéssel zárták hétvégi versenyeiket a DKSE és fiókszakosztályainak ifjú birkózói.








