Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. feb. 14. Bálint, Valentin
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Szurkolói buszok az EHF Kupa döntőjére

Sport
kézilabda
DKKA
Dunaújváros
EHF Kupa
szurkolói busz

facebook megosztás

spigott - 2016. ápr. 14., 17:31

Az EHF Kupa fináléjának németországi, valamint veszprémi mérkőzésére is szurkolói buszokat indít a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia vezetése.

Ugyan a bajnoki rájátszásban még vannak feladatai a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttesének, már egyre inkább közeledik az EHF Kupa döntője, ahol a német Metzingen ellen lépnek pályára Zdravko Zovko tanítványai. A párharc első mérkőzésének a tübingeni Paul Horn Aréna ad otthont április 30-án este nyolc órától, míg a visszavágóra május 6-án, pénteken este hat órától kerítenek sort a csapatok, most már biztos, hogy a Veszprém Arénában. Az EHF Kupa döntőjével kapcsolatban sajtóközleményt adott ki együttesünk, melyből megtudhattuk, hogy a tübingeni, valamint a veszprémi mérkőzésekre is szurkolói buszokat indít a csapat, ám a jelentkezéssel sietnie kell a dunaújvárosi drukkereknek, hiszen a németországi járatra április 20-ig, míg a veszprémi különbuszra április 22-ig lehet feliratkozni.

"A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia vezetősége a nagy érdeklődésre és az előkészületekre való tekintettel az alábbiakról tájékoztatja szurkolóit és támogatóit. A Meztingen elleni németországi mérkőzésre kettő szurkolói busz indítását tervezzük. A buszok 2016. április 29-én, pénteken este tíz órakor indulnak a mérkőzés helyszínére a Központi Sporttelepről, s a várható utazási idő 12-13 óra lesz. A részvételi díj a belépőjeggyel együtt 18000 forint, s a szurkolói buszokra a klub Eszperantó úti irodájában, április 20-án délután négy óráig lehet feliratkozni a részvételi díj befizetésével, jelentkezési sorrendben a férőhelyek beteltéig (70 fő).

A május 6-án este hat órakor kezdődő, a Veszprém Arénában sorra kerülő visszavágóra a belépőjegy egységesen 2000 forint, de a DKKA idei évre kiadott bérletei érvényesek lesznek a veszprémi mérkőzésre. A csapat, Dunaújváros Önkormányzata és a támogatók jóvoltából gondoskodik az érdeklődő szurkolók szállításáról, rendezői kísérettel. Jelentkezni a 2000 forint befizetésével április 22-én péntek délután négy óráig lehet a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia irodájában. A különbuszok a mérkőzés napján, vagyis május 6-án délután fél háromkor indulnak a Központi Sporttelepről, s közvetlenül a mérkőzést és a díjátadást követően indulnak vissza Dunaújvárosba."

A rovat további hírei: Sport

DSTV: rangadót nyert a PASE

2026. feb. 14.

A mögöttünk hagyott hétvégén fontos találkozó várt a Pentele Asztalitenisz Sportegyesület NB I-es csapatára, amely idegenben lépett asztalhoz a listavezető Győr ellen. A mieink hatalmas lépést tettek a bajnoki cím felé – győzelemre volt szükség, s a csapat 9-5-re be is húzta a találkozót. Hangkép.

Elkészült a felsőház programja

2026. feb. 13.

Összesen öt mérkőzés vár a DFVE női vízilabda csapatára a bajnoki középszakasz felsőházában.

Kettős sikerrel elődöntős a DVTK

2026. feb. 13.

A negyeddöntős párharc második mérkőzésén is kikapott a DAB jégkorong csapata a DVTK Jegesmedvéktől, így a miskolciak kettős győzelemmel jutottak be a bajnokság elődöntőjébe.

FitCity Dunaújváros: lendületes folytatás (galériával)

2026. feb. 12.

Komoly érdeklődés mellett, remek hangulatú edzéssel folytatódott a FitCity Dunaújváros programsorozat az Arany iskolában, ahol ezúttal Csapó Nóra mozgatta meg a sportolni vágyókat szerdán este.

DSTV: ütős nap a DÖSE otthonában

2026. feb. 12.

Továbbra is várja az ökölvívás iránt érdeklődőket a Dunai Ökölvívó Sportegyesület. A DÖSE csapata a mögöttünk hagyott hétvégén is nyílt foglalkozást tartott – a bázisukon gyakorlatilag egy gombostűt sem lehetett volna leejteni, annyi érdeklődő figyelmét keltette fel a program. Hangkép.

Itthon egyenlíthetnek az Acélbikák

2026. feb. 12.

Hazai környezetben, a Dunaújvárosi Jégcsarnokban fogadja a DVTK gárdáját a DAB jégkorong csapata az OB I-es negyeddöntő második felvonásán ma este hat órától.

Dunaújvárosi éremeső a szezonnyitón

2026. feb. 11.

Összesen huszonegy dobogós helyezéssel zárták az Arany iskolában megrendezett utánpótlás szezonnyitó viadalt a DLSE lábtoll-labdázói a mögöttünk hagyott hétvégén.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Nőnap alkalmából is a közösség erejével

  2. Mindent az energiáról

  3. DSTV: rangadót nyert a PASE

  4. DSTV: a farsang hagyománya

  5. Idén is ingyenes étkeztetés igényelhető a tavaszi szünetre

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: rangadót nyert a PASE

DSTV: rangadót nyert a PASE

Embedded thumbnail for DSTV: a farsang hagyománya

DSTV: a farsang hagyománya

Embedded thumbnail for DSTV: "vakrandi" és könyvajándék csalogat

DSTV: "vakrandi" és könyvajándék csalogat

Top hírek

  1. Megkezdődött a kátyúzás a város közútjain

  2. Tart a kerítésbontás a Barsi Dénes utcában

  3. DSTV: kedvenc lett az Angels

  4. Eltűnt, nagyon keresik Vörös János Istvánt

  5. Dunaújvárosi éremeső a szezonnyitón

Galéria

FitCity Dunaújváros (2026. február)

Farsangi forgatag (2026)

Majosházi István Emlékverseny (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 6. szám - 2026.02.13.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő