Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. már. 22. Beáta, Izolda
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Sallai Sándor büszke a bronzéremre

Sport
birkózás
Dunaferr SE
Dunaújváros
bajnokság
bronzérem

facebook megosztás

spigott - 2016. máj. 05., 15:07

Ugyan első mérkőzésén kikapott, ezt követően háromszor is győzött, s végül bronzérmet szerzett az országos bajnokságon Sallai Sándor, a Dunaferr SE tehetséges birkózója.

Karcagon rendezték meg a közelmúltban birkózók diák I. korcsoportjának országos kötöttfogású bajnokságát. A rangos versenyen 51 egyesület 177 birkózója küzdött az érmekért. A Dunaferr SE versenyzői közül a korábbi rangsorversenyek alapján egy sportoló jutott be az országos döntőbe: Sallai Sándor a 63 kg-os kategóriában képviselte egyesületünket. Súlycsoportjában 15 versenyző mérlegelt, s bár első mérkőzésén a későbbi bajnoktól vereséget szenvedett, de a bronzéremig vezető további három meccsén remek birkózással győzte le ellenfeleit, így az előkelő harmadik helyen zárta a megméretést.

Szabó Róbert edző és Sallai Sándor (kép forrása: Dunaferr SE)

A rovat további hírei: Sport

Átgázolt vízilabdázóinkon az Olimpiakosz

2026. már. 21.

Nem adott esélyt a kulcsembereit korán elveszítő DFVE-nek az Olimpiakosz Pireusz gárdája a női vízilabdázók Bajnokok Ligájának utolsó csoportmérkőzésén.

Fontos pontokra hajt a DFC

2026. már. 21.

Csak a három pont megszerzése lebeghet a dunaújvárosi labdarúgók szeme előtt az Iváncsa elleni hazai bajnokin vasárnap délután négy órától.

Idegenben zárja az alapszakaszt a DKSE

2026. már. 21.

Nehéz mérkőzés vár a DKSE röplabda csapatára a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának utolsó fordulójában ma este hét órától.

Idegenben szerepel a DKKA

2026. már. 21.

Balatonbogláron, a NEKA elleni összecsapással folytatja a bajnoki csatározásokat a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia "felnőtt" együttese.

Bravúr kell a továbbjutáshoz

2026. már. 20.

A listavezető Olimpiakosz ellen csak győzelemmel tarthatja életben továbbjutási reményeit a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában.

DSTV: eredményes negyedév

2026. már. 20.

A DKSE úszó szakosztályának kollektívája is rendre öregbíti a város hírnevét. Az úszók mellett a szakmai stáb is keményen dolgozik azért, hogy a legjobb eredmények szülessenek a hullámok között. Az utóbbi időszakot Szabó Gergő értékelte. Hangkép.

Kovács Zsófia gerendán és felemáskorláton készül a visszatérésre

2026. már. 20.

A háromszoros Európa-bajnok tornász, Kovács Zsófia ismét teljes erőbedobással készül a következő versenyekre.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Átgázolt vízilabdázóinkon az Olimpiakosz

  2. Fontos pontokra hajt a DFC

  3. Idegenben zárja az alapszakaszt a DKSE

  4. ICA-D: tömeg és siker a divatbemutatón

  5. Babaaltatás a nagy melegben – tippek a nyugodt alváshoz kánikula idején

Videók

Embedded thumbnail for ICA-D: tömeg és siker a divatbemutatón

ICA-D: tömeg és siker a divatbemutatón

Embedded thumbnail for DSTV: ismerkedős napok

DSTV: ismerkedős napok

Embedded thumbnail for Dunaújvárosi Estek Dr. Szász Máté neurobiológussal

Dunaújvárosi Estek Dr. Szász Máté neurobiológussal

Top hírek

  1. Választás 2026: már végleges a szavazólap

  2. Új szakképzési bázis épül Dunaújvárosban

  3. Dunaújvárosi Estek Dr. Szász Máté neurobiológussal

  4. „Tiszta udvar, rendes ház” a Technikumban

  5. "Nagyon erős, baráti, összetartó közösség"

Galéria

Március 15-i ünnepség

Veres Viktória bemutatója a Kortárs Művészeti Intézetben

FitCity Dunaújváros (2026. március)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 11. szám - 2026.03.20.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő