Labdarúgás: elkészült a csoportbeosztás

spigott - 2016. július 6. 15:29

A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették az NB III-as pontvadászat csoportbeosztását. A Dunaújváros PASE gárdája a Közép Csoportban kapott helyet.

Népes mezőnyben kezdi meg szereplését az NB III-as bajnokság 2016/2017-es szezonjában a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata. A harmadosztályú pontvadászatra összesen ötvennégy együttes nevezését fogadta el a Magyar Labdarúgó Szövetség, mely kedden délután elkészítette az NB III csoportbeosztását is. Mint az kiderült, a Dunaújváros PASE labdarúgói a Közép Csoportba kaptak besorolást, ahol további tizenhét együttessel kell megküzdeniük a minél jobb helyezésekért.

Az NB III-as bajnokság csoportbeosztásai

Keleti Csoport: BKV Előre, DVTK II, DVSC-DEAC, ESMTK, Hatvan, Hajdúböszörmény, Jászberény, Kazincbarcika, Monor, MTK II, Nyírbátor, Putnok, Rákosmente KSK, REAC, Somos SE, Tállya, Tiszaújváros, Újpest II.

Közép Csoport: Békéscsaba II, Budafoki MTE-Újbuda, Dabas SE, Dabas-Gyón, Dunaharaszti MTK, Dunaújváros PASE, Ferencváros II, Gyulai Termál, Hódmezővásárhely, Komlói Bányász, Méhkerék, Mórahalom, Paks II, Pécs, Pénzügyőr, Szekszárdi UFC, Szentlőrinc, Szigetszentmiklós.

Nyugati Csoport: Ajka, Andráshida, Bp. Honvéd-MFA, Csepel, Csorna, Diósd, ETO FC Győr, Érdi VSE, Gyirmót FC Győr II, III. Kerületi TVE, Hévíz, Kaposvár, Komárom, Puskás Akadémia II, Sárvár, Tatabánya, Veszprém, Videoton II.

Szép hazai siker az NB II-ben

2024. máj. 02.

Riasztó első tíz perc után remek játékkal aratott győzelmet a DKKA U21-es csapata a budaörsiek korosztályos gárdája ellen az NB II-es felnőtt bajnokságban.

Hajduék első lépése az olimpia felé

Óriási fölénnyel nyerte meg Hajdu Jonatán és Adolf Balázs párosa a kenu kettesek 500 méteres futamát a szolnoki válogató szerdai versenynapján.

Fényes maratoni érmek az évadnyitóról

2024. máj. 01.

Összesen hét dobogós helyezéssel, az összesített éremtábla ötödik helyével zárták kaposvári versenyüket a DKSE kajak-kenu szakosztályának ifjú versenyzői.

Eb-indulást ért a bajnoki arany

2024. ápr. 30.

Minden ellenfelét magabiztosan legyőzve szerzett aranyérmet az abonyi U17-es bajnokságon Pupp Viktória, a DKSE tehetséges birkózója.

Torna Eb: edzettek a lányok Riminiben

Túl van első, átmozgató edzésén a Székely Zója, Mayer Gréta, Makai Lilla, Szilágyi Nikolett, Péter Sára összeállítású magyar tornász válogatott.

Értékes döntetlen a felnőttek között

2024. ápr. 29.

Fordulatos csatában ért el 25-25-ös döntetlent a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia U21-es csapata a Tököl vendégeként az NB II-es felnőtt bajnokságban.

Nyolc között az ifik

A Polo SC ellen aratott magabiztos, tizenegy gólos győzelemmel jutott be a rájátszásba a DFVE ifjúsági leány vízilabda csapata.