Szoros váci siker Dunaújvárosban
Nagy csatában aratott 1-0-s győzelmet a Vác labdarúgó csapata a Szeged elleni dunaújvárosi mérkőzésen az NB II-es bajnokság negyedik fordulójában.
Második hazai mérkőzését játszotta ma este a Dunaújvárosi Stadionban az NB II-es bajnokságban szereplő Vác labdarúgó csapata. A pontvadászatban tizenötödik váciak a második helyen álló Szeged együttesét látták vendégül, s gól nélküli első félidőt követően végül Hegedűs Csaba 55. percben szerzett góljával 1-0-ra megnyerték az összecsapást. Győzelmükkel a váciak feljöttek a táblázat hetedik helyére, míg mai ellenfelük a negyedik helyre csúszott vissza.
Vác – Szeged 1-0 (0-0)
Gólszerző: Hegedűs az 55. percben.
A rovat további hírei: Sport
DSTV: visszatértek a bajnokok Dunaújvárosba
2025. nov. 27.
Az esztendő utolsó bajnokija előtt köszöntötték a Dunaferr SE labdarúgóinak 2000-es bajnokcsapatát a Dunaújvárosi Stadionban. Hangkép.
Búcsú a kupától
2025. nov. 27.
Az emberelőnyeit hibátlanul értékesítő BJA HC kétgólos győzelmet aratott Acélbikáink ellen a Magyar Kupa harmadik fordulójának visszavágóján.
Háromszettes vereség Szegeden
2025. nov. 27.
Akadtak felvillanásai a DKSE röplabdázóinak a Szeged ellen, de a hazaiak végül három szettben legyőzték együttesünket TippmixPro Férfi NBI Extraliga szerda esti mérkőzésén.
Dunaújvárosból is utazott kézilabdázó a vb-re
2025. nov. 26.
Harmincegy NB I-es légiós szerepel a szerdán (ma) kezdődő női kézilabda-világbajnokságon.
Szegeden folytatják a röplabdázók
2025. nov. 26.
A Vidux-Szegedi RSE vendégeként lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának újabb fordulójában ma este hét órától.
Kupavisszavágó előtt a Bikák
2025. nov. 26.
Háromgólos hátrányból vág neki a Magyar Kupa fővárosi visszavágójának a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata a BJA HC ellen ma este.
Újra lesz jég a jégcsarnokban!
2025. nov. 25.
A mai nappal elkezdődött a jégcsarnok új hűtéstechnológiájának kivitelezése, így a remények szerint decemberben már sportolásra alkalmas jég várja hokisainkat és a város sportszerető közösségét.








