Győzelemmel búcsúzott a Dunaferr

spigott - 2017. június 3. 8:06

Gólokban gazdag találkozón aratott 9-5-ös sikert a Mé-Szi Frucht elleni szezonzáró mérkőzésen a Dunaferr Vasas kispályás labdarúgó csapata a Zeus Osztály felsőházában.

A felsőházi rájátszás utolsó mérkőzését játszotta csütörtökön este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Zeus Osztályában a Dunaferr Vasas és a Mé-Szi Frucht együttese. A találkozó érdekes, izgalmas csatát ígért, még annak ellenére is, hogy különösebb tétje már nem volt az összecsapásnak, hiszen az már korábban eldőlt, hogy előbbi a második, míg utóbbi a harmadik helyen fejezi be az idei bajnokság küzdelmeit.

Kép: DO-archív

Ahogy az remélhető volt, a két gárda nem is sokat foglalkozott a védekezéssel, látványos, nagy küzdelmet vívtak egymással a felek, melyben mindkét kapu rengeteg alkalommal forgott veszélyben, s szerencsére a gólok sem maradtak el. Az összesen tizennégy találatot hozó mérkőzésen végül a Dunaferr Vasas együttese örülhetett a 9-5-ös sikernek, ami egyben azt is jelentette, hogy a bajnok Karmacsi Autó mögött egypontos hátránnyal, 24 szerzett ponttal fejezte be 2016/2017-es kispályás labdarúgó szezon Zeus Osztályának küzdelmeit.

A Zeus Osztály felsőházának végeredménye: 1. Karmacsi Autó 25 pont, 2. Dunaferr Vasas 24 pont, 3. Mé-Szi Frucht 8 pont, 4. Fejó-Therm Kft. 7 pont, 5. Trend Ingatlan Hamutiprók 3 pont.

A rovat további hírei: Sport

Miért fontos a mobilizálás?

Miért fontos a mobilizálás?

2025. szep. 04.

Egyre többször találkozhatunk azzal a megfogalmazással, hogy edzés előtt/után mobilizációs gyakorlatokat kell végezni. De vajon miért? Egyáltalán mit jelent ez a kifejezés?

DSTV: ismert szakemberrel dolgoznak

DSTV: ismert szakemberrel dolgoznak

2025. szep. 04.

Mindenki által ismert szakemberrel dolgozik majd együtt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata. Szuper Levente látogatott el ismét Dunaújvárosba – a tervezett együttműködés részleteiről az Acélbikák részéről Ifj. Azari Zsolt, a szakmai részről pedig Szuper Levente beszélt. Hangkép.

A DEAC ellen a nyolc közé jutásért

A DEAC ellen a nyolc közé jutásért

2025. szep. 04.

A Debrecen csapata lesz a DKSE felnőtt röplabdázóinak ellenfele a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

DSTV: bemutatkoznak a DKSE reménységei

DSTV: bemutatkoznak a DKSE reménységei

2025. szep. 03.

A héten is maradunk kajak-kenu utánpótlás vonalon, a múlt hét folyamán már megismerhettük Katona Réka Sárát a DKSE kajak-kenu szakosztály tehetséges versenyzőjét. Most ismét fiatalok mutatkoznak be – Blényesi Réka, Györkő Huba és Bebők Lara személyében utánpótlás versenyzők álltak kameránk elé. Hangkép.

Ismét a világ elitjét látják vendégül

Ismét a világ elitjét látják vendégül

2025. szep. 03.

Idén is Szombathely ad otthont a hazai torna challenge világkupának, amely szeptember 26–28. között zajlik a Schaeffler Aréna Savariában. A rangos esemény közvetlen főpróba a tornászok számára, hiszen alig három héttel a jakartai világbajnokság előtt mérhetik össze tudásukat a világ legjobbjai.

Új név a Szuperkupa serlegén

Új név a Szuperkupa serlegén

2025. szep. 02.

A Kemi-Ker gárdája nyerte a városi kispályás labdarúgók idei szuperkupáját, miután 3-1-es sikert aratott a tavalyi bajnok Hangover ellen a DLSZ Arénában hétfőn este.

DSTV: világbajnokot köszöntöttek

DSTV: világbajnokot köszöntöttek

2025. szep. 02.

Világbajnokot köszönthetett Dunaújváros – Hajdu Jonatán, a DKSE kiváló kenusa a milánói világbajnokságon a kenu négyesek 500 méteres versenyszámában szerezte meg a szépen csillogó aranyérmet. A versenyen egy ötödik helyet is bezsebelt – a csónakházban köszöntötték a kiválóságot a közelmúltban. Hangkép.