Klujber Katrin is a jövő klasszisai között

2017. szeptember 26. (kedd) 15:43 - doszerk

Az Európai Kézilabda Szövetség a sportág legtehetségesebbjei között tartja számon a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia jobbszélsőjét, Klujber Katrint is.

A héten kezdődő Európa-bajnoki selejtezők előtt az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta azon játékosok nevét, akiket érdemes lesz figyelni szerdán rajtoló sorozatban, majd azt követően is. Az EHF honlapján megjelent írás szerint amellett, hogy számtalan már befutott sztárt láthatunk a pályán újra szeptember végétől, a selejtezők remek lehetőséget jelentenek a fiatalok számára is, hogy felhívják magukra a figyelmet, s megerősítsék helyüket a csapatban. A legígéretesebb fiatalok listáján a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia tizennyolc éves jobbszélsője, Klujber Katrin is helyet kapott. Mint fogalmaznak, a Klujber a nyári junior Európa-bajnokságon már megmutatta, hogy támadásban kitűnő, hiszen harmincnyolc góljával kulcsszerepe volt abban, hogy a magyar válogatott végül a negyedik helyen végzett, s beválasztották a torna All Star-csapatába is.

Klujber Katrin egyébként stabil tagja a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesének, mellyel már EHF Kupa győztesnek is mondhatja magát. A 18 éves játékos a sikeres utánpótlás Európa-bajnokság után a felnőtt válogatottban is bemutatkozhat, ugyanis nemzeti együttesünk szerdán Koszovó, míg vasárnap Fehéroroszország ellen lép pályára Európa-bajnoki selejtezőn.

Nyári táborok a birkózóknak

2020. július 08. (szerda)

Több mint száz gyermek vett részt a Dunaferr SE birkózó szakosztályának kéthetes nyári táborában.

Már a végső helyezésekért küzdenek

A PW-Shield és az FC Green-Go győzelmét hozta a Dunaújváros Kupa hétfői játéknapja, igaz utóbbi meccs nélkül végzett a sorozat 13. helyén.

Dósa Krisztián is hosszabbított

A 26 éves hátvéd második szezonját kezdheti a Dunaújvárosi Acélbikák csapatának tagjaként.

Marco Rossi: "Izgalmas kihívás lesz ez mindannyiunk számára"

A férfi labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya örül, hogy végre kiderült, mikor játszik legközelebb a válogatott, ugyanakkor az októberi és novemberi extra meccsek különleges kihívást is jelentenek.

Két újabb tornát szervez a DLSZ

2020. július 07. (kedd)

A játékra és a próbajátékosok tesztelésére is jó alkalmat jelentenek a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség nyári kispályás megméretései.

Elkészült a kupa és a bajnokság versenykiírása

A BVSC, a III. ker. TVE, a Szeged és a Honvéd lesz a címvédő DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapatának ellenfele a Magyar Kupa csoportkörében.