Rutint és érmeket szereztek

2018. február 13. (kedd) 8:05 - spigott

Két dobogós helyezéssel, egy ezüst- és egy bronzéremmel gazdagodtak a Dunaferr SE birkózói a kaposvári junior szabadfogású és női minősítő versenyen.

Kaposváron, a Junior Szabadfogású és Női Minősítő Versenyen vettek részt vasárnap a Dunaferr SE birkózó szakosztályának sportolói. Mivel hazánkban a férfiak és a női szabadfogásúak mezőnye lényegesen szerényebb létszámú, mint a kötöttfogásúaké, ezért a legtöbb súlycsoportban körmérkőzéses rendszerben zajlottak a küzdelmek. A 86 kg-osok mezőnyében induló Farkas Zoltán a tapasztalatszerzés reményében vágott neki a viadalnak, s végül az ötödik helyen végzett.

Potesz Diána (b) és Horváth Alexandra (j) is éremnek örülhetett Kaposváron! (Kép forrása: Dunaferr SE)

A 72 kg-osok között szereplő Horváth Alexandra célja szintén a rutinszerzés volt, ezt kemény küzdelmek során sikerült is elérnie úgy, hogy végül egy bronzéremmel is gazdagodott. Potesz Diána (62 kg) egyértelműen az érmes helyezés elérésének reményében lépett szőnyegre, s bár korábbi vállsérülése hátráltatta a versenyben, ennek ellenére két győztes, valamint egy vesztes mérkőzést követően az előkelő második helyet szerezte meg.

Amatőr röplabda tornát nyert a Hild!

2018. február 23. (péntek)

Újabb sikereket értek el a városunkban röplabdázó fiatalok az Amatőr Diákolimpiai Megyei döntőben.

Gólzápor az Aranyban

Összesen negyvenöt találatnak örülhettek a csapatok a Dunaújvárosi Futsal Bajnokság csütörtöki esti fordulójában.

Az Acélbikák is találkoztak a miniszterelnökkel

Egy, az egész csapat által dedikált mezzel lepték meg Orbán Viktor miniszterelnököt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozói a kormányfő dunaújvárosi látogatásán.

Elszánt Kohász várja a Békéscsabát

A sereghajtó Békéscsaba ellen folytatja a bajnoki küzdelmeket szombaton este hat órától a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese.

Szintkülönbség a junioroknál

2018. február 22. (csütörtök)

Valósággal átgázolt ellenfelén, s kiütéses, 124-33-as győzelmet aratott első tavaszi bajnoki mérkőzésén a Dunaújvárosi Sárkányok U18-as kosárlabda csapata.

Olimpiai bajnok a magyar férfi korcsolyaváltó

A Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor, Knoch Viktor, Burján Csaba összeállítású négyes megszerezte Magyarország történetének első téli olimpiai aranyérmét a rövidpályás gyorskorcsolyázók 5000 méteres férfi váltóversenyében a phjongcshangi játékok csütörtöki napján.

Óriási csata a felsőházban

Még három csapatnak van esélye a döntőbe jutásra a Dunaújvárosi Futsal Bajnokság szerda esti mérkőzései után.