Elsőre vereség

2018. július 7. (szombat) 13:20 - spigott

Egygólos, 2-1-es vereséget szenvedett a Budaörs elleni felkészülési mérkőzésen a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Lejátszotta idei első edzőmérkőzését az NB III 2018/2019-es szezonjára készülő Dunaújváros PASE labdarúgó csapata, mely hazai környezetben, a Dunaújvárosi Stadionban látta vendégül szombaton délelőtt tizenegy órától a másodosztály tavalyi ötödik helyezettjét, a Budaörs gárdáját. A találkozót a vendégek kezdték erősebben, s erőfeszítéseik már a kilencedik percben meg is hozták eredményüket, miután egy szépen felépített támadás végén megszerezték a vezetést. A folytatásban kiegyenlített játékot láthattak a stadionba kilátogatók, hol a mieink, hol a vendégek előtt adódott lehetőség, ám egészen a félidő hajrájáig nem változott az eredmény.

A 45. percben viszont egyenlített a DPASE, miután Tóth Tibor fejelt le jól egy labdát Szepessy Róbertnek, aki bevetődve, körülbelül két méterről belsőzött a kapu közepébe. (1-1). A térfélcsere után minden bevethető játékosának lehetőséget adott dr. Dobos Barna, a Dunaújváros PASE vezetőedzője, s ekkor egyértelműen átvette a játék irányítását a budaörsi egylet sőt, a 78. percben megszerezte második találatát is, kialakítva ezzel a 2-1-es vendégsikert jelentő végeredményt.

DPASE – Budaörs 1-2 (1-1)
Gólszerzőnk: Szepessy R.

A DPASE összeállítása: Pokorni – Vajda, Zvara, Hompót, Sándor, Barna, Dorogi, Horváth, Kiss, Tóth T., Szepessy R. Cserék: Ilivai, Zsinka, Tapiska, Kovács, Rauf. Edző: dr. Dobos Barna

Pécsre utazik a Dunaferr

2019. február 21. (csütörtök)

A Dunaferr SE NBI-es röplabda csapatára újabb nehéz feladat vár a Liga alapszakaszának hatodik fordulójában, hiszen ismét idegenből kellene hazahozna a bajnoki pontokat.

A Ferencváros következik

A női vízilabda bajnokság alapszakaszának 16. fordulójában a DUE-Maarsk Graphics együttese a Ferencváros ellen száll medencébe.

Megalakult a hazai Eb szervezőbizottsága

Megtartotta alakuló ülését a budapesti vízilabda Európa-bajnokság szervezőbizottsága, melynek tagjai elvállalták az idei női Világliga Szuperdöntő szervező bizottságának tagsági feladatait is.

Újabb DAB vereség

2019. február 20. (szerda)

Az idei jégkorong bajnokság utolsó előtti mérkőzésén idegenben, a Vasas otthonában szenvedett csúfos vereséget a DAB.

Hétvégi éremeső

Mindhárom hétvégi versenyükről érmekkel térhettek haza a Dunaferr SE birkózó szakosztályának sportolói.

A becsületükért küzdenek az Acélbikák

A Vasas elleni fővárosi mérkőzéssel kezdi meg az Erste Liga középszakaszának hajráját a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Újra a Centrum Kupáért fociztak!

2019. február 19. (kedd)

A fiúknál a rudasosok, a lányoknál a Kereskedelmi diákjai nyertek a Centrum Kupa második fordulójában.