Agyonvertek egy férfit Sárbogárdon
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a 47 éves P. Zoltán, valamint a 34 éves P. Kornél ellen.
A jelenlegi adatok alapján az elkövetők augusztus 20-án este Sárbogárdon, egy Tinódy utcai ingatlan területén bántalmaztak egy férfit, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy órákkal később otthonában életét vesztette. A rendőrök rövid időn belül előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették a helyi lakosokat.
Nem hivatalos információink szerint az érintettek heves szóváltást követően összekapták és kezük ügyében lévő lapáttal és vascsővel estek egymásnak. A rendőrség elmondása szerint nem előre eltervezett gyilkosság történt, hanem az összeszólalkozás ért szerencsétlen véget, az elhunyt a lapáttal való ütlegelés következtében szenvedett olyan sérüléseket, melyekbe pár órával később belehalt. Úgy tudjuk, hogy a gyanúsítottak már vallomást tettek, de még egyéb nyomozati cselekvések és a sérülések vizsgálata szolgál majd magyarázatul arra az eset körülményeire.
Fotók:police.hu
A rovat további hírei: Sziréna
Ismét életet mentett a szénmonoxid-érzékelő
2025. nov. 27.
Dunaújvárosi lakásban figyelmeztette a szénmonoxid-érzékelő jelzése a lakókat a mérgező gáz veszélyére egy társasházi lakásban szerdán este. A tűzoltók ki is mutatták a "néma gyilkos" jelenlétét, értesült a DO.
Perkátán bukott az autótolvaj
2025. nov. 27.
Nem mindennapi sorozatról számolt be a Zsaru Magazin híradása nyomán a vármegyei rendőrség közösségi felülete. Több soron is bukott a fiatal, íme!
Együtt a netes csalások ellen
2025. nov. 26.
Az internetes átverések elleni küzdelem jegyében folytatja sorozatát a Dunamenti Regionális Népfőiskola – az eseményre a Kossuth Lajos utcai központban várják az érdeklődőket csütörtökön délután.
Eltűnés miatt keresik Viktóriát – jelentkezzen, ha tud róla! (FRISSÍTVE)
2025. nov. 24.
A dunaújvárosi rendőrök kérik a lakosság segítségét kérik a 15 éves mezőfalvi lány eltűnése ügyében. Már egy megosztás is közelebb vihet a fiatalhoz! (FRISSÍTVE)
Baleset a reggeli órákban
2025. nov. 22.
Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó Dunaújvárosban, a Szórád Márton út és az Aranyvölgy út kereszteződésénél.
Végzetes gázolás a Papírgyári úton (frissítve)
2025. nov. 20.
Tragikus kimenetelű baleset történt a Papírgyári úton ma reggel, értesült a DO. Egyelőre nem megerősített információink szerint gyalogosgázolás történt – a sérült a helyszínen életét vesztette. Gyorshír.
Frontális karambol az 51-es főúton
2025. nov. 18.
Dunaújvárosi tűzoltókat is bevetettek annál a balesetnél, amely hétfőn reggel történt az 51-es főúton Szalkszentmárton és Dunavecse között. Újabb súlyos eset, vigyázzanak az utakon!








