Hajdu Jonatánék taroltak a bajnokságon

2018. augusztus 31. (péntek) 17:25 - spigott

Parádéztak a dunaújvárosi kenusok a szolnoki kajak-kenu országos bajnokság 200 méteres döntőiben.

A Dunaferr SE kajak-kenu szakosztályának kiválósága, Hajdu Jonatán uralta a szolnoki országos bajnokság 200 méteres fináléit. A fiatal dunaújvárosi olimpikon Hajdu egyesben több mint fél másodperces előnnyel végzett az élen, míg párosban a szintén dunaújvárosi Slihoczki Ádámmal nem talált legyőzőre. A Dunaferr SE kenusai a négyest is elvitték, ugyanis a Hajdu Jonatán, Kiss Balázs, Kovács Máté András, Slihoczki Ádám összetételű egység is nagy fölénnyel nyerte a finálét, így a mieink végül három aranyéremmel zárták a bajnokság utolsó versenynapját.

C-4:
1. Hajdu Jonatán, Kiss Balázs, Kovács Máté András, Slihoczki Ádám (Dunaferr) 37.165 mp
2. Sáfrán Mátyás, Korisánszky Dávid, Némedi Konrád, Bakó Tamás (KSI SE) 37.882
3. Viola Viktor, Fekete Ádám, Kosznovszki Gergely Zoltán, Eldar Yam (DKSC, UTE) 38.243

Kemény ellenfelek a Diapolo Kupán

2019. június 20. (csütörtök)

Olaszország, Hollandia és a magyar Universiade-válogatott ellen ugrik medencébe a világbajnokság előtti Diapolo Kupán a magyar női vízilabda válogatott.

Két érem a diákolimpián

Egy ezüst- és egy bronzéremmel zárták a Salgótarjánban megrendezett országos diákolimpiai döntőt a rudas iskola strandkézilabda csapatai.

Svédországból érkezik a DAB új csatára

2019. június 19. (szerda)

A 25 éves Alexander Pettersson a svéd másodosztályból szerződött a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatához.

Döntetlenről folytatják

Az első félidőben a DPASE, a másodikban a Biatorbágy U17-es labdarúgói játszottak jobban, így 1-1-es döntetlennel ért véget a két gárda osztályozójának első mérkőzése.

Fehér Zsolt: Maximálisan teljesítettek a fiúk

Teljesítette a szakvezetés alapvető célkitűzését a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely egy komoly sérüléshullám ellenére is a negyedik helyen fejezte be az 2018/2019-es bajnoki szezont.

A célfotó döntötte el a válogatót

2019. június 18. (kedd)

Hatalmas verseny után, a második helyen ért célba Kiss Balázs és Dóri Bence kettőse a szolnoki II. Felnőtt és Ifjúsági, I. Parakenu Válogatóversenyen.

A második kalapból várja a sorsolást a válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott a második kalapból várja a januári Európa-bajnokság jövő pénteki, bécsi sorsolását.