A Grosics nyerte a rangadót

2018. október 21. (vasárnap) 16:06 - Szárszó Lajos

Az NB III-as labdarúgó bajnokság közép csoportjának 11. fordulójában a Dunaújváros PASE ezúttal Gyulán kapott ki egy góllal.

A Szentlőrinc elleni hazai, 1-0-s vereséget követően a Dunaújváros PASE ezúttal Gyulán, a Szeged-Grosics Akadémia ellen lépett pályára. Igen nehéz összecsapás várt a mieinkre, hiszen a vendéglátók jó formában, a tabella második helyéről várták a mieinket, akik jelenleg a harmadik helyen állnak. Az első félidő kiegyenlített játékot, de gólt nem hozott, így a döntés a második félidőre maradt. Annak a hatvanadik percében a hazaiak Cigan Cristian-Lucian révén megszerezték a vezetést (1-0), melyet a lefújásig meg tudtak tartani, így a Dunaújváros újabb vereséget szenvedett. A Lőrincz legénység a következő fordulóban, 2018.10.28-án 18 órakor hazai pályán az Iváncsát fogadja.

Szeged-Grosics Akadémia – Dunaújváros PASE 1-0 (0-0)

Szeged-Grosics Akadémia: Aleksic Branimir - Tóth Gábor, Germán Tamás, Pászka Lóránd, Máté János, Moga Sergiu Ionut, Farkas Márk, Cigan Cristian-Lucian (Hegedűs Martin a 86. percben), Oláh Gergő, Erdei András, Achim Sebastian Zoltán. Vezetőedző: Popovits Ladislau Pavel.

Dunaújváros PASE: Pokorni Péter - Kis Balázs, Farkas Viktor, Zvara Dávid, Puskás Gábor Sándor, Mundi Roland (Varga Róbert a 86. percben), Dorogi Renátó, Horváth Kevin (Kiss Patrik Márk a 62. percben), Tóth Tibor, Szepessy Róbert, Sándor Tamás. Vezetőedző: Lőrincz Emil

Elvárható a győzelem

2019. január 18. (péntek)

Esélyesként várja a hetedik helyezett Szigetszentmiklós elleni hazai mérkőzést ma este hét órától a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Bravúr kell a győzelemhez

Az Újpest vendégeként folytatja az Erste Liga küzdelmeit ma este hat órától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Vereség a hibák ára

2019. január 17. (csütörtök)

Fegyelmezetlenül, sok hibával játszva kapott nagy pofont hazai pályán megyei riválisától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Elmaradtak az izgalmak az Aranyban

A Labdaérzék-Gourmand tizenhárom, a Tízpróbások tizenkét gólt szerezve győzték le ellenfelüket a városi futsal bajnokság szerda esti fordulójában.

Megyei rangadó a hatodik helyért

A Fehérvári Titánok elleni hazai mérkőzéssel folytatja az Erste Liga küzdelmeit ma este hat órától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Magabiztos előny a kupában

2019. január 16. (szerda)

Óriásit lépett a továbbjutás felé a Magyar Kupában a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely a negyeddöntő első meccsén 7-2-es sikert aratott Csömörön.

Elkészült a középszakasz programja

Két legerősebb ellenfelével kezdi meg az Erste Liga középszakaszának küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.