A Grosics nyerte a rangadót

2018. október 21. (vasárnap) 16:06 - Szárszó Lajos

Az NB III-as labdarúgó bajnokság közép csoportjának 11. fordulójában a Dunaújváros PASE ezúttal Gyulán kapott ki egy góllal.

A Szentlőrinc elleni hazai, 1-0-s vereséget követően a Dunaújváros PASE ezúttal Gyulán, a Szeged-Grosics Akadémia ellen lépett pályára. Igen nehéz összecsapás várt a mieinkre, hiszen a vendéglátók jó formában, a tabella második helyéről várták a mieinket, akik jelenleg a harmadik helyen állnak. Az első félidő kiegyenlített játékot, de gólt nem hozott, így a döntés a második félidőre maradt. Annak a hatvanadik percében a hazaiak Cigan Cristian-Lucian révén megszerezték a vezetést (1-0), melyet a lefújásig meg tudtak tartani, így a Dunaújváros újabb vereséget szenvedett. A Lőrincz legénység a következő fordulóban, 2018.10.28-án 18 órakor hazai pályán az Iváncsát fogadja.

Szeged-Grosics Akadémia – Dunaújváros PASE 1-0 (0-0)

Szeged-Grosics Akadémia: Aleksic Branimir - Tóth Gábor, Germán Tamás, Pászka Lóránd, Máté János, Moga Sergiu Ionut, Farkas Márk, Cigan Cristian-Lucian (Hegedűs Martin a 86. percben), Oláh Gergő, Erdei András, Achim Sebastian Zoltán. Vezetőedző: Popovits Ladislau Pavel.

Dunaújváros PASE: Pokorni Péter - Kis Balázs, Farkas Viktor, Zvara Dávid, Puskás Gábor Sándor, Mundi Roland (Varga Róbert a 86. percben), Dorogi Renátó, Horváth Kevin (Kiss Patrik Márk a 62. percben), Tóth Tibor, Szepessy Róbert, Sándor Tamás. Vezetőedző: Lőrincz Emil

Rekordmezőny a Szalki-szigeten

2019. augusztus 22. (csütörtök)

Nagy sikert hozott a strandröplabdázók küzdelemsorozata a Szalki-szigeten megrendezett I. szent István Kupán.

Kiss Balázsék az elődöntőben

Ugyan az utolsó pillanatban változtatni kellett az egységen, Kiss Balázsék így is bejutottak a kenu kettesek 1000 méteres számának elődöntőjébe a szegedi világbajnokságon.

Újra munkában a röplabdázók

Még nem teljes a létszám, ennek ellenére megkezdte a felkészülését a 2019-2020-as idényre a Dunaferr SE röplabda csapata is.

Jonatán egyesben is továbbjutott!

2019. augusztus 21. (szerda)

Hajdu Jonatán a C1 200 méteres versenyszámában remek evezéssel jutott tovább a szegedi NKM olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Hajdu Jonatánék egyből a döntőbe jutottak

Magabiztos versenyzéssel nyerte meg a kenu kettesek 500 méteres számának előfutamát Hajdu Jonatán és Fekete Ádám párosa a szegedi világbajnokságon.

Strandkézisek küzdelme a szigeten

A férfiak mezőnyében a Vax Sárbogárd, míg a nőknél a DESZ-épek gárdája nyerte a Szalki-szigeten megrendezett strandkézilabda tornát.

Nagy csaták a homokban

2019. augusztus 20. (kedd)

A Csudarugdalók gárdája nyerte a 12. alkalommal megrendezett I. Szent István Kupa elnevezésű strandfoci tornát a Szalki-szigeten.