Nem volt esély a szlovákok ellen

2018. november 9. (péntek) 8:04 - spigott

A szlovák serdülő válogatott hat gólt szerezve győzött a magyar U17-es jégkorongozók elleni felkészülési mérkőzésen a Dunaújvárosi Jégcsarnokban.

Három nap alatt három mérkőzést játszik a magyar U17-es jégkorong válogatott a szlovákok U16-os nemzeti csapatával. A sorozat első mérkőzését csütörtökön este rendezték meg a Dunaújvárosi Jégcsarnokban, s bár a meccs első harmadában nagyjából egyenlő erők küzdelmét láthatták azok, akik a helyszínen tekintették meg az összecsapást, a kapu előtt lényegesen határozottabbak voltak a szlovák serdülők, akik a 4. és a 12. percben is bevették a magyar fiatalok ketrecét (0-2).

A térfélcserét követően viszont már egyre komolyabb fölénybe kerültek a vendégek, s ugyan a mieink becsülettel küzdöttek, a harmad derekán 11 másodperc (!) alatt kétszer is betalált az ellenfél, s ezzel gyakorlatilag el is döntötte a találkozót. Az utolsó felvonásra túl sok izgalom már nem maradt, főleg úgy nem, hogy a szlovákok a 46. és a 49. percben is betaláltak, s mivel a mieink képtelenek voltak túljárni Elias kapus eszén, így a vendégek 6-0-s sikerével ért véget az összecsapás. A két gárda pénteken és szombaton újra megmérkőzik egymással: ma este 19:10-től, míg szombaton 10:25-től randevúznak egymással a felek a Dunaújvárosi Jégcsarnokban.

Magyarország – Szlovákia 0-6 (0-2, 0-2, 0-2)

Gólszerzők: Slafkovsky 2, Kliment 1, Danielcák 1, Pokorni 1, Zivicky 1.

Elvárható a győzelem

2019. január 18. (péntek)

Esélyesként várja a hetedik helyezett Szigetszentmiklós elleni hazai mérkőzést ma este hét órától a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Bravúr kell a győzelemhez

Az Újpest vendégeként folytatja az Erste Liga küzdelmeit ma este hat órától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Vereség a hibák ára

2019. január 17. (csütörtök)

Fegyelmezetlenül, sok hibával játszva kapott nagy pofont hazai pályán megyei riválisától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Elmaradtak az izgalmak az Aranyban

A Labdaérzék-Gourmand tizenhárom, a Tízpróbások tizenkét gólt szerezve győzték le ellenfelüket a városi futsal bajnokság szerda esti fordulójában.

Megyei rangadó a hatodik helyért

A Fehérvári Titánok elleni hazai mérkőzéssel folytatja az Erste Liga küzdelmeit ma este hat órától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Magabiztos előny a kupában

2019. január 16. (szerda)

Óriásit lépett a továbbjutás felé a Magyar Kupában a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely a negyeddöntő első meccsén 7-2-es sikert aratott Csömörön.

Elkészült a középszakasz programja

Két legerősebb ellenfelével kezdi meg az Erste Liga középszakaszának küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.