Éremeső a megyeszékhelyen
Összesen huszonhárom érmet szereztek a Szondi Kupa elnevezésű székesfehérvári versenyen a Dunaferr SE és fiók szakosztályainak fiatal birkózói.
Székesfehérváron, a Szondi Kupa elnevezésű meghívásos versenyen szerepeltek hétvégén a Dunaferr SE és fiók szakosztályainak (Gurics György BDSE és Enying VSE) ifjú birkózói. A viadalon hat egyesület több mint hatvan fiatal tehetsége lépett szőnyegre, s a mieink kiválóan szerepeltek a remek hangulatú megméretésen, ugyanis hét aranyérem mellett hét ezüstöt és kilenc bronzérmet szereztek, számolt be mieink szép eredményeiről Tombor István, a Dunaferr SE birkózó szakosztályának vezetőedzője.
Kép forrása: Dunaferr SE
Eredmények
Gyermek korcsoport
20 kg - Pálfalvi Adrián 3. hely (Gurics GYBDSE)
23 kg - Erdősi Adrián 3. hely (Enying VSE)
24 kg - Tombor Benedek 1. hely (Gurics GYBDSE)
Földesi Martin 2. hely (Enying VSE)
Mészáros Martin 3. hely (Gurics GYBDSE)
29 kg - Kovács Hunor 2. hely (Gurics GYBDSE)
Reichard Ákos 3. hely (Enying VSE)
34 kg - Barka Péter 1. hely (Enying VSE)
Fierpasz András 2. hely (Gurics GYBDSE)
Simon Balázs 3. hely (Dunaferr SE)
35 kg - Csöregi Zalán 1. hely (Dunaferr SE)
Péter Domán 3. hely (Dunaferr SE)
37 kg - Szenczi Miklós 2. hely (Dunaferr SE)
40 kg - Fekete Csaba 2. hely (Gurics GYBDSE)
Éva Balázs 3. hely (Gurics GYBDSE)
42 kg - Erdélyi Bulcsú 1. hely (Gurics GYBDSE)
Pudelka Viktor 2. hely (Enying VSE)
44 kg - Pesei Sándor 1. hely (Gurics GYBDSE)
Bágyi Hunor 2. hely (Gurics GYBDSE)
Bocskai Botond 3. hely (Enying VSE)
46 kg - Zámbó Gergő 1. hely (Gurics GYBDSE)
Surgot Alexander 3. hely (Enying VSE)
Diák II korcsoport
35 kg - Gárel Erik 1. hely (Dunaferr SE)
A rovat további hírei: Sport
Hajrásiker az elődöntő első meccsén
2024. már. 25.
Az utolsó hat percben négy gólt szerezve került előnybe a DAB-ASP jégkorong csapata az Andersen Liga elődöntőjében a Lehel ellen.
Csak a gól hiányzott, de az nagyon
2024. már. 25.
Hiába a helyzetek, a két kapufa, hadilábon állt a gólszerzéssel a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Ferencváros II. elleni hazai bajnokin.
Mayer Gréta triplázott az országos bajnokságon!
2024. már. 24.
A dunaújvárosi Mayer Gréta három szeren, ugráson, talajon és gerendán is diadalmaskodni tudott - utóbbi szeren az olimpiai kvótás Czifra Bettina Lilivel holtversenyben- a női tornászok Waberer’s felnőtt országos bajnokságának szerenkénti döntőiben, ahol az FTC-s Székely Zója felemáskorláton nyert.
A küzdelem most kevés volt a pontszerzéshez
2024. már. 24.
Nemcsak az ellenféllel, külső tényezőkkel is meg kellett harcolnia a DKSE röplabdázóinak a TFSE elleni hazai bajnokin.
A Fradit fogadják a focisták
2024. már. 24.
A Ferencváros második számú csapata elleni összecsapással folytatják az NB III-as pontvadászat küzdelmeit a Dunaújváros FC labdarúgói vasárnap délután kettő órától.
Czifra Lili országos bajnok összetettben
2024. már. 23.
A DKSE "A" Czifra Bettina Lili, Mayer Gréta, Makai Lilla, Csíki Zsófia összeállítású együttese nyerte a Waberer’s női szuper csapatbajnokság első fordulóját, az olimpiai kvótás Czifra Bettina Lili pedig az országos bajnokság egyéni összetettjében diadalmaskodott.
Hazai vereség a rangadón
2024. már. 23.
Megérdemelten vitte el a három pontot Rácalmásról a Mad Dogs együttese a Dunaújváros Futsal elleni alsóházi rangadón.