Szoros hazai vereség
Hiába a remek második félidő, az első felvonásban összeszedett hátrányát már nem tudta ledolgozni a DKKA U19-es csapata a Győr elleni NB I/B-s hazai rangadón.
Rangadó várt vasárnap este a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia U19-es csapatára, ugyanis fiataljaink ezúttal a Győri Audi ETO U19-es gárdájával mérték össze erejüket az NB I/B-s felnőtt bajnokságban. A találkozó előtt a győriek a negyedik, míg a mieink az ötödik helyen álltak, s bár a két együttes őszi találkozóján 29-29-es döntetlent játszottak a felek, most inkább a vendégek Rába-partiak voltak az esélyesebbek. Nem is kezdődött jól a mieink számára az összecsapás, mert a győriek már az első percekben megléptek négy-öt találattal, s előnyüket egészen a félidő hajrájáig sikerült is megőrizniük.
Az első harminc percben kapott 21 gól világosan megmutatta, hogy elsősorban a védekezést kell rendbe tenni a folytatásra ahhoz, hogy maradjon esély a pontszerzésre, s ugyan a fordulás után végre feljavult a hátsó alakzat, valamint a kapusteljesítmény is, csak megközelíteni sikerült a győrieket, a pontszerzés elmaradt, mert a vendégek három gólt megtartottak előnyükből, s végül 31-28-as győzelemmel távoztak a Dunaújvárosi Sportcsarnokból. A DKKA fiataljai ennek ellenére maradtak középmezőnyben, hatodik helyükre továbbra is büszkék lehetnek a felnőttek között.
DKKA U19 – Győri Audi ETO U19 28-31 (16-21)
A DKKA gólszerzői: Koronczai 11, Mihály 4, Fodor 4, Jovovity 3, Takács 2, Frányó 2, Gengeliczky 1, Németh 1.
A rovat további hírei: Sport
Négypontos szentesi évzáró
2025. dec. 15.
A DFVE serdülő leány együttese ötméteresek után szenvedett vereséget, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Szentes elleni korosztályos bajnokin a mögöttünk hagyott hétvégén.
Nem volt esély a pontszerzésre
2025. dec. 15.
Csak az első harmadban tudta tartani a lépést fővárosi ellenfelével a DUE-Worm Angels csapata a jégkorongozók Andersen Ligájának szombati találkozóján.
Nem borult a papírforma a fővárosban
2025. dec. 14.
A második szettben megszorította a favoritot a DKSE röplabda csapata, de a házigazda Pénzügyőr végül három szettben győzte le együttesünket a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának szombat esti fordulójában.
Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE
2025. dec. 14.
Négygólos hátrányból fordítva győzte le 11-10-re a vendég UVSE együttesét a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában szombaton este.
Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE
2025. dec. 13.
Az UVSE elleni rangadón ugrik a Fabó Éva Sportuszoda medencéjébe a DFVE női vízilabda csapata Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában ma délután öt órától.
Röplabda: a Pénzügyőr következik
2025. dec. 13.
A tabellán negyedik Pénzügyőr vendégeként lép pályára a DKSE röplabda csapata TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának kilencedik fordulójában ma este hat órától.
DKKA: megtörték a csendet kézilabdázóink
2025. dec. 13.
Közleményt adott ki a felnőtt csapatot működtető Kft. helyzetéről a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia pénteken este. A klub és az önkormányzat további források bevonásán dolgozik, de közben már több játékos is elhagyta az NB I-ben szereplő együttest.








