Hazai búcsú a szezontól!

doszerk - 2019. május 14. 12:07

Az Érd elleni hazai mérkőzéssel vesz búcsút a 2018/2019-es szezontól a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese május 18-án este hat órától!

Újabb hosszú bajnoki szezont zár le május 18-án este hat órától akadémiánk felnőtt együttese, mely az Érd elleni hazai találkozón köszön el az érte kitartóan szurkolóktól.
A 2018/2019-es bajnokság utolsó mérkőzésére nagyon készül akadémiánk vezetése is, mely támogatóink anyagi segítségével több ajándékkal és meglepetéssel várja az Érd elleni találkozóra kilátogató drukkereket.

A dunaújvárosi lakcímkártyával, vagy DKKA szurkolói kártyával rendelkező szurkolóink részére ingyenesen megtekinthető mérkőzés szünetében kerül sor akadémiánk nyereményjátékának sorsolására, melyen három db 2 fő részére szóló wellness hétvégét és a Gourmand kávéház felajánlásával három db 10.000 forintos családi vacsorát sorsolunk ki a szerencsések között.

Az összecsapás után a sportcsarnok parkolójában látjuk vendégül szurkolóinkat, ahol zsíros kenyér, pogácsa, a felnőtteket egy-egy korsó sör, míg a gyermekeket üdítő várja, de lesz lehetőség a csapat tagjaival is elkészíteni egy-egy közös felvételt.
 
Gyere és szurkolj a Kohász kézilabdázóinak május 18-án, az este hat órakor kezdődő Érd elleni mérkőzésen, hogy segítségednek is köszönhetően szépen búcsúzzunk el a szezontól!
 
Hajrá Kohász!

A rovat további hírei: Sport

Játékkal emlékeztek egykori társukra a dartsosok

Játékkal emlékeztek egykori társukra a dartsosok

2025. dec. 01.

Jó hangulatban, óriási létszám mellett rendezte meg a III. Győri Tamás Páros Emlékversenyt a Dunaújvárosi Darts Club a mögöttünk hagyott hétvégén.

Itthon bizonyíthattak a tollaslabdázók

Itthon bizonyíthattak a tollaslabdázók

2025. dec. 01.

Jól szerepeltek a Danubius KSE tollaslabdázói a Szent Pantaleimon iskola tornatermében megrendezett hétvégi házibajnokságon.

Ezúttal az Újpest örülhetett

Ezúttal az Újpest örülhetett

2025. dec. 01.

Nagyon nem működött Acélbikáink védekezése és helyzetkihasználása és ezt könyörtelenül kihasználta az UTE, amely a végéig kilenc gólt szerezve ütötte ki hokisainkat az Erste Ligában.

Nem volt esély a MEAFC ellen

Nem volt esély a MEAFC ellen

2025. nov. 30.

Csak a második szettben tudta megnehezíteni a vendég MEAFC dolgát a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga szombat esti fordulójában.

Irán fölényes legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

Irán fölényes legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

2025. nov. 30.

Az Európa-bajnoki bronzérmes magyar válogatott 47-13-ra legyőzte Iránt szombaton a csoportkör második fordulójában, ezzel középdöntőbe jutott a holland-német közös rendezésű női kézilabda-világbajnokságon.

Elmaradt a bravúr Görögországban

Elmaradt a bravúr Görögországban

2025. nov. 30.

A hazai pálya minden előnyét élvező Olimpiakosz magabiztos győzelmet aratott a DFVE női vízilabdázói ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

DSTV: régiós edzés az uszodában

DSTV: régiós edzés az uszodában

2025. nov. 29.

Régiós edzés tartottak a Fabó Éva Sportuszodában november 22-én. A régió legjobb utánpótlás versenyzőinek szerveztek száraz, illetve medencés edzést, melyen dr. Egressy János, a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem tanszékvezető egyetemi docense, valamint Selmeci Attila, a Magyar Úszó Szövetség szakmai alelnöke, Milák Kristóf volt edzője igyekezett átadni tudását a fiataloknak. Hangkép.