Ezüstérem a bajnokságon

2019. augusztus 31. (szombat) 8:08 - doszerk

Második helyen végzett a fővárosban megrendezett Országos Bajnokság egyéni összetett versenyszámában a Dunaferr SE tornásza, Kovács Zsófia.

A fővárosi Központi Tornacsarnokban megtartott viadalon a hazai torna legjobbjai mérették meg magukat, s természetesen köztük volt a Dunaferr SE kiválósága, Kovács Zsófia is. Olimpikonunk óriási csatát vívott a békéscsabai Makra Noémivel, s ebből a küzdelemből végül az ellenfél jött ki jobban, mivel Makra Noémi 52.500 pontot szerezve végzett az első helyen, míg Zsófi 52.000 pontot gyűjtve a második helyen fejezte be a viadalt. A Prolan Egyéni Országos Bajnokság ma és holnap a szerenkénti finálékkal folytatódik.

Eredmények, MATSZ – Prolan Egyéni Országos Bajnokság , egyéni összetett:

Nők: 1. Makra Noémi (TC Békéscsaba) 52.500 pont, 2. Kovács Zsófia (Dunaferr SE) 52.000, 3. Schermann Bianka (MTK) 51.800, 4. Böczögő Dorina (MTK) 51.700, 5. Székely Zója (Postás SE) 50.100, 6. Juk Ilka (TC Békéscsaba) 47.700

Nem hibáztak az esélyesek

2020. július 03. (péntek)

A Multisteel Hungary nagyon sima, míg a Ködi Generál szoros meccset nyert meg a Dunaújváros Kupa rájátszásának csütörtöki fordulójában.

Magyarország Eb-selejtezőt rendezhet

A Magyar Röplabda Szövetség a férfiaknál és a nőknél is házigazdája lesz az Európa-bajnoki selejtezők egyik csoportkörének.

Véghajrához közeledve

2020. július 02. (csütörtök)

Nem tudott nyerni negyedosztályú vetélytársa ellen a Gyalog Galopp gárdája a Dunaújváros Kupa szerda esti fordulójában.

Megvan a Bikák negyedik légiósa

A svéd Kristoffer Pihlqvist a Hokiklub Budapest csapatától érkezik a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóihoz.

Bulath Anita visszatért a Kohászhoz!

2020. július 01. (szerda)

Ismét Dunaújvárosban folytatja pályafutását a 106-szoros válogatott, a DKKA csapatával 2016-ban EHF Kupa-győztes Bulath Anita.

Meglepetéssel kezdődött a hét

Hiába a több osztálynyi különbség, a negyedosztályú FC Green-Go alaposan meglepte a Campus osztályú PW-Shield gárdáját a Dunaújváros Kupa hétfő esti mérkőzésén.