Idegenben a továbbjutásért!

2019. szeptember 9. (hétfő) 18:04 - spigott

A Viadukt SE Biatorbágy vendégeként lép pályára a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata a Magyar Kupa főtáblájának első fordulójában.

A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a Magyar Kupa-főtábla első körének teljes párosítását. Az NB III Közép Csoportjában szereplő Dunaújváros PASE gárdája a Pest megyei első osztályban Viadukt SE Biatorbágy vendégeként lép majd pályára szeptember 21-én, vagy 22-én. A továbbjutásról egy mérkőzés dől el, amennyiben a rendes játékidő nem hoz döntést, úgy kétszer tizenöt perc hosszabbítás, majd tizenegyesek következnek.

A Magyar Kupa főtáblájának sorsolása

Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II)
Putnok FC (NB III)–Paksi FC
Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
Hódmezővásárhelyi FC (Csongrád megye I.)–Budaörs (NB II)
XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencváros
Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II)
Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–FC Ajka (NB II)
Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II)
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun megye II.)–ZTE FC
Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Puskás Akadémia FC
Flavus Velence (Fejér megye I.)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–BFC Siófok (NB II)
Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
SBTC Kft. (Nógrád megye I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
Pilisi LK-Legenda Sport (Pest megye I.)–Kisvárda
Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II)
Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megye I.)–Kaposvári Rákóczi FC
Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (NB III)
Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megye I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)
Heves Therm Hevesi LSC (Heves megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
Tamási 2009 FC (Tolna megye I.)–Tihanyi FC (Veszprém megye I.)
Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongrád megye I.)
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megye I.)–WATI-Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megye I.)
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)
Villányi TC (Baranya megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Pétervására SE (Heves megye I.)–Herold Trans Ménfőcsanak (NB III)
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)
Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–Nagybajomi AC (Somogy megye I.)
Balatoni Vasas SE (Somogy megye I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye I.)
Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megye I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
Móri SE (Fejér megye I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
Ajka Kristály SE (Veszprém megye I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
Egerszalók SE (Heves megye I.)–PMFC (NB III)
Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
Bogács Thermálfürdő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–III. Ker. TVE (NB III)
Maglódi TC (Pest megye I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–Sárbogárd SE (Fejér megye I.)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Bicskei FC (NB III)
Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megye I.)–Vép VSE (Vas megye I.)

A rovat további hírei: Sport

Újra pont nélkül maradt a DPASE

Újra pont nélkül maradt a DPASE

2020. augusztus 09. (vasárnap)

Az első félidőben a pontossággal, a másodikban a hatékonysággal volt komoly problémája a Dunaújváros PASE labdarúgó csapatának az ESMTK elleni hazai bajnokin.

Budapesti központtal rendezik meg a FISU világfórumát

Budapesti központtal rendezik meg a FISU világfórumát

2020. augusztus 09. (vasárnap)

A Testnevelési Egyetem ad otthont a Nemzetközi Egyetemi Sportszövetség (FISU) online hallgatói világfórumának, amelyre augusztus 12. és 14. között kerül sor.

70. évforduló Nagydíja - Bottasé a pole pozíció

70. évforduló Nagydíja - Bottasé a pole pozíció

2020. augusztus 09. (vasárnap)

Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője nyerte a Forma-1-es 70. évforduló Nagydíja szombati időmérő edzését Silverstone-ban, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.

Tiszeker Ágnes: a vértranszfúzió a jelenlegi legnagyobb kihívás

Tiszeker Ágnes: a vértranszfúzió a jelenlegi legnagyobb kihívás

2020. augusztus 09. (vasárnap)

Tiszeker Ágnes, a Magyar Antidopping Csoport (MACS) vezetője szerint a vérdopping maximálisan jelen van a világ sportjában, de a vértranszfúziós eljárások jelentik most a legnagyobb kihívást az ellenőrző szervezetek számára.

Történelmet írnának az U20-asok

Történelmet írnának az U20-asok

2020. augusztus 08. (szombat)

Elkezdte a felkészülést a decemberi, dániai divízió 1/A-s világbajnokságra készülő U20-as válogatott. Horváth András szövetségi kapitány munkáját Ladányi Balázs és Arany Máté segíti közvetlenül.

Elhunyt Kasziba István röplabdaedző

Elhunyt Kasziba István röplabdaedző

2020. augusztus 08. (szombat)

Hosszan tartó, súlyos betegség után, szombat hajnalban 74 éves korában elhunyt Kasziba István nyolcszoros bajnok röplabdaedző, a magyar női válogatott korábbi szövetségi kapitánya.

Gyulai Memorial - A 110 gát világbajnoka és Európa-bajnoka is indul a zártkapus viadalon

Gyulai Memorial - A 110 gát világbajnoka és Európa-bajnoka is indul a zártkapus viadalon

2020. augusztus 08. (szombat)

A férfi 110 méteres gátfutás lehet majd az augusztus 19-i Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj egyik csúcsszáma, mivel a világbajnokság amerikai, illetve az Európa-bajnokság francia címvédője is rajthoz áll.