Győzelem, ha szűken is

Szárszó Lajos - 2019. október 20. 13:52

A DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata szoros csatában győzte le a Győr együttesét az NB II-es bajnokságban.

Az NB II-es férfi bajnokság csoportmérkőzésén a DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata a Széchenyi Győr együttesét fogadta. A mieink összeállításában történtek változások, hiszen azt is figyelembe kellett venni, hogy az NB I-es csapat a bajnokságban a Pénzügyőr ellen játszik. A fiúk az első szettet meggyőző játékkal nyerték (25-20), majd a másodikat szoros csatában vesztették el (22-25). Ennek tükrében fájó volt, hogy a harmadik felvonást a vendégek nyerték (17-25), de innen volt szép a fordítás. A negyedik szettet 25-21-re, míg az ötödik, döntő felvonást 15-11-re nyerték a mieink, ezzel megszerezve a két pontot. A legfontosabb ez volt, hiszen így továbbra is vannak a legények a bajnokság élmezőnyében.

DSE Röplabda Akadémia – Széchenyi Győr 3-2 (25-20, 22-25, 17-25, 25-21, 15-11)

DSE Röplabda Akadémia: Amdegha Ádám, Ambrus Bence, Balázs Bálint, Kecskeméti Bálint, Quintz Tamás, Juhász Barnabás, Tajti Olivér, Tamási Dávid, Simon Richard. Vezetőedző: Szabó Gábor.

Tollaslabda: nyolcan döntőzhetnek

2024. már. 19.

Hat dobogós helyezéssel, nyolc továbbjutóval zárták a Danubius KSE tollaslabdázói a diákolimpia területi versenyeit a mögöttünk hagyott hétvégén.

Végül biztos siker idegenben

Négy gólt szerezve aratott magabiztos győzelmet a sereghajtó Érd SZISE otthonában a Dunaújváros Futsal csapata hétfőn este.

Focival ünnepeltek a kispályások

2024. már. 18.

A Carissa Virág csapatának végső sikerét hozta a Rácalmási Sportcsarnokban rendezett A XIV. Dunabau Deák Senior Foci Kupa március 15-én.

A sereghajtóhoz látogatnak a futsalosok

Érden, a WPC Meister-Érd SZISE elleni összecsapással folytatja az NB II-es bajnokság alsóházi rájátszását a Dunaújváros futsal együttese ma este fél kilenctől.

Kijutott az olimpiára a magyar férfi kézilabda válogatott

Olimpiai kvótát szerzett a magyar férfi kézilabda-válogatott, mivel 30-27-re legyőzte Portugáliát a selejtező tatabányai tornájának vasárnapi zárónapján, és a tabella második helyén végzett.

Nem ment Szekszárdon a DFC-nek

Kétgólos vereséget szenvedett Szekszárdon a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az NB III nyugati Csoportjának újabb fordulójában vasárnap délután.

Hullámzó játék, felemás eredmények

2024. már. 17.

A dobogóst legyőzték, az ötödik helyezett Dággal azonban már nem bírtak a DSE Röplabda Akadémia fiataljai a korosztályos bajnokságban.