Cél a győzelem
A sereghajtó Rubeola FC otthonában folytatja a bajnoki küzdelmeket ma este háromnegyed héttől a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.
Magabiztos, 10-1-es győzelemmel jutott tovább a Magyar Kupa szerdai mérkőzésén a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely nem sokat pihenhet a Gyöngyös elleni összecsapás után, ugyanis ma este háromnegyed héttől már a bajnokságban vár újabb feladat Fehér Zsolt együttesére. A tabella hatodik helyén álló dunaújvárosi futsalosok ismét idegenbe, Csömörre látogatnak, ahol a helyi Rubeola FC ellen lépnek pályára, méghozzá győzelmi reményekkel.
Együttesünk mai vetélytársa az utolsó helyen áll a tízcsapatos mezőnyben úgy, hogy nyolc lejátszott mérkőzéséből egyet nyert meg, s egy döntetlen mellett hat alkalommal szenvedett vereséget. Biztosra azonban nem mehetünk ellenük, s erre hívta fel a figyelmet vezetőedzőnk, Fehér Zsolt is, aki nagyon nehéz mérkőzésre számít.
Képek: DO-archív
- Csömörre látogatunk, ami nem ígérkezik egy könnyű találkozónak, soha nem könnyű abban a katlanban játszani, s többször megtréfáltak már ott bennünket. Azzal, hogy a tabellán milyen pozíciót foglalnak el a jelen pillanatban, nem foglalkozunk, a kétszer húsz perc kemény mérkőzésre koncentrálunk. A céljaink eléréséhez a teljes csapattal tudunk elutazni, mindenki egészséges, s el kell hoznunk a három pontot tőlük.
A rovat további hírei: Sport
Közel volt a bravúrhoz a DFVE
2025. nov. 05.
Óriási küzdelemben, az utolsó percben kapott góllal szenvedett vereséget az UVSE otthonában lejátszott bajnoki rangadón a DFVE női vízilabda csapata.
Debreceni előny a kupában
2025. nov. 05.
Remekül küzdött, de hullámzóan játszott, s végül három szettes vereséget szenvedett a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a DKSE röplabda csapata a DEAC ellen.
Nehéz helyzetben a DKKA
2025. nov. 04.
A csapatot üzemeltető kft. anyagi helyzete miatt veszélybe került a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt női kézilabdázóinak szereplése a 2025/2026-os szezonban.
DSTV: visszatértek a vb-ről tornászaink
2025. nov. 04.
Igazán büszkék lehetünk a tornászainkra, akik múlt héten tértek haza a Jakartában megrendezett világbajnokságról, majd "második otthonukban", a Pap Zoltán tornacsarnokban fogadták a szakosztály és a város vezetésének köszöntését. Hangkép.
Kupafeladatok előtt a DKSE
2025. nov. 04.
A DEAC elleni hazai mérkőzéssel kezdi meg a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének párharcát a DKSE röplabda csapata az egyetemi sportcsarnokban ma este fél héttől.
Ráfáztak a sok kihagyott helyzetre
2025. nov. 03.
Vezetése után nem tudta lezárni a Fehérvár FC elleni rangadót, így elszenvedte első vereségét az idei bajnoki szezonban a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata.
Nem adtak esélyt az MTK-nak
2025. nov. 03.
A meccs végére alaposan kiengedett, de így is nagyon sima, háromgólos győzelmet aratott a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az MTK II. elleni hazai bajnokin.








