Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. feb. 06. Dorottya, Dóra
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Rangadóval avatják az uszodát

Sport
Dunaújváros
DUE-Maarsk Graphics
vízilabda
bajnokság
FTC

facebook megosztás

Szárszó Lajos - 2019. nov. 15., 13:09

A DUE-Maars Graphics női vízilabda csapata hazai medencében, a felújított Fabó Éva Sportuszodában fogadja szombaton délután öt órától a Ferencváros együttesét.

A közmondás igaz a következő női vízilabda OB I-es mérkőzés előtt is, hiszen mindenhol jó, de legjobb otthon! Ugyanis a Fabó Éva Sportuszoda felújítása miatt több, mint egy éves kihagyás után ismét itthon láthatjuk vízilabdázóinkat. Ráadásul az avató meccsen igazi rangadó vár Mihók Attila csapatára, akik a Ferencváros csapatát fogadják. A rangadó kifejezés akkor is igaz lenne, ha a felek nem lennének olyan nagyszerű formában, mint jelenleg. Mire alapozható mindez? A DUE-Maarsk Graphics csapata zsinórban a 14. mérkőzését nyerte meg, melyből az utolsó a Magyar Bajnokság 7. fordulójában, a BVSC elleni 10-7-es siker volt, melyet az Euroliga csoportjának megnyerése előzött meg.

Kép: DO-archív

A zöld-fehérek formáját pedig az bizonyítja, hogy a legutóbbi fordulóban megszakították a címvédő UVSE három éve tartó győzelmi szériáját! Úgy értek el Kasó Orsiék 12-12-es döntetlent, hogy a címvédő az utolsó pillanatban, Szűcs Gabi 12 másodperccel a vége előtt elért találatával tudott egyenlíteni. Ezzel pedig az FTC nem csak idei veretlenségét tartotta meg, hanem olyat tett, amire majdnem napra pontosan három éve senki sem volt képes a magyar bajnokságban. Utoljára ugyanis 2016. november 16-án vesztett pontot a hazai bajnokságban az UVSE, amikor kikapott a Dunaújvárostól 7-4-re. Ezek alapján pedig biztosak lehetünk abban, hogy szombaton 17 órakor igazán kiélezett, hatalmas csatával avatja az uszodát a DUE, melyre biztosan megtelnek a lelátók.

A rovat további hírei: Sport

Ezüstérmes a magyar válogatott az Eb-n

2026. feb. 05.

Óriási csatában, ötméteresek után szenvedett vereséget a két dunaújvárosi játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott a hollandok ellen az Európa-bajnokság fináléjában.

Átgázolt a bajnok röplabdázóinkon

2026. feb. 05.

Magabiztos játékkal vitte el a három pontot Dunaújvárosból a címvédő MÁV Előre Foxconn együttese a TippmixPro Férfi NBI Extraliga csütörtök esti mérkőzésén.

DSTV: birkózó emlékverseny

2026. feb. 05.

Hétvégén városunk fiatal birkózói is szőnyegre léptek. A DKSE birkózó szakosztály az Arany János Általános Iskola tornatermében rendezte meg a Majosházi István emlékversenyt. Hangkép.

A címvédő érkezik

2026. feb. 05.

A tavalyi bajnok MÁV Előre Foxconn elleni hazai összecsapással folytatja a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának csatározásait a DKSE röplabda csapata ma délután öt órától.

DSTV: nyílt nap és bemutatók

2026. feb. 04.

Sportági bemutatókkal és bemutatóórákkal folytatta a beiskolázási kampányát a Vasvári Pál Általános Iskola. A mozgalmas szombati programsor sokak érdeklődését felkeltette. Hangkép.

Újra élnek a bajnoki remények

2026. feb. 04.

A Pentele ASE asztaliteniszezőinek első és második csapata is nyerni tudott, az NB III-asok viszont szoros vereséget szenvedtek a bajnokság hétvégi fordulójában.

Eb-döntős a magyar válogatott!

2026. feb. 03.

Óriási csatában, ötméteresekkel jutott be az Európa-bajnokság fináléjába a két dunaújvárosi játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Ezüstérmes a magyar válogatott az Eb-n

  2. Átgázolt a bajnok röplabdázóinkon

  3. "Dunaújváros fái a négy évszakban": finálé a fotópályázat téli fordulóján

  4. DSTV: birkózó emlékverseny

  5. Baleset és teljes útzár Dunaújvárosnál (frissítve)

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: birkózó emlékverseny

DSTV: birkózó emlékverseny

Embedded thumbnail for DSTV: római kori emlék lett a hónap műtárgya

DSTV: római kori emlék lett a hónap műtárgya

Embedded thumbnail for DSTV: nyílt nap és bemutatók

DSTV: nyílt nap és bemutatók

Top hírek

  1. 30 napra letartóztatták Mezei Zsoltot (frissítve)

  2. Baleset és teljes útzár Dunaújvárosnál (frissítve)

  3. Újra élnek a bajnoki remények

  4. Birkózással emlékeztek a sportág szerelmesére (galériával)

  5. Közösségépítők (1.): a varázsos Madártanya

Galéria

Majosházi István Emlékverseny (2026)

Magyar Motoros Vízisport Szövetség díjátadó (2026)

Jeges örömök (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 4. szám - 2026.01.30.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő