Alakul a futsalosok programja

spigott - 2020. augusztus 24. 12:49

Egyre kevesebb a kérdőjel a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapatának bajnoki sorsolása körül.

Szűk két héttel ezelőtt osztottuk meg olvasóinkkal először a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapatának sorsolását a 2020/2021-es bajnokságra, ám akkor még összesen nyolc találkozó pontos kezdési időpontja sem volt ismert. Percekkel ezelőtt landolt azonban postaládánkban a dunaújvárosi futsalosok frissített versenynaptára, melyben már kevesebb a kérdőjel, az Aramis elleni két összecsapás, illetve a Fradi elleni fővárosi és a DEAC elleni hazai összecsapások kezdési idejét nem tudjuk közölni a sportág helyi kedvelőivel.

Ami a bajnokságot illeti, az alapszakasz február elejéig tart, s a tízcsapatos mezőnyben így összesen tizennyolc találkozó vár futsalosainkra. A lebonyolítás nem változott a tavalyihoz képest: az alapszakaszt követően felső és alsóházra (5-5 csapat) válik szét a mezőny, s itt szintén két kört játszanak a résztvevők. Az alsóházban az utolsó két helyezett kiesik, míg a felsőházban az első két helyezett játssza a bajnoki döntőt, míg a 3. és 4. helyezett játszik a bronzéremért, egyaránt 3 győztes meccsig.

2021. 01. 22. 18:30 - VESZPRÉM FUTSAL - DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC – ARAMIS SE (dátum ismeretlen)

Nem borult a papírforma Miskolcon

Három szettben szenvedett vereséget Miskolcon a DKSE röplabda csapata az Extraliga alsóházának szerda esti összecsapásán.

Biztos siker a felnőttek között

A Szigetszentmiklós elleni hatgólos győzelemmel folytatta az NB II-es felnőtt bajnokság alsóházi pontvadászatát a DKKA U21-es együttese.