Újabb halasztások a röplabdázóknál
Továbbra sem tud tétmérkőzésen pályára lépni a Dunaferr SE röplabda csapata.
Főoldali és belső kép forrása: DSE Röplabda Akadémia
Ahogy szinte minden csapatsportágban, úgy a röplabdázóknál is állandóak a koronavírus-tesztek, s ezek eredményei alapján jelenleg egyetlen egyesületet sem kerül el a vírus, éppen ezért folyamatosak a csapatok közti párbeszédek, megállapodások. Mint arról a dunaújvárosi röplabdázók honlapja beszámolt, egymás után halasztják el mérkőzéseiket a csapatok, s ezek közül kettő is érinti a Dunaferr SE felnőtt és utánpótlás együtteseit.
Az egyik a Kistext elleni Magyar Kupa visszavágó, melyet november 13-án rendeztek volna meg Dunaújvárosban, ám a két csapat és a szövetség megállapodása alapján egy később meghatározott időpontban találkoznak majd egymással a csapatok. Szintén el kellett halasztani a november 14-ére kiírt DSE Röplabda Akadémia – DÁB NB II-es találkozót, ám a dunaújvárosi drukkerek így sem maradnak meccs nélkül, ugyanis a Gelencsér Balázs irányította U17-es lány csapat szombaton délelőtt tíz és délután egy órától a Dunaújvárosi Sportcsarnokban lép pályára a Kaposvár és a Sümeg elleni zárt kapus összecsapásokon.
A rovat további hírei: Sport
Hibátlan hazai forduló
2025. nov. 12.
A Pentele ASE asztaliteniszezőinek mindhárom együttese értékes győzelmet aratott a csapatbajnokságok legutóbbi fordulójában a mögöttünk hagyott hétvégén.
Debreceni továbbjutás a kupában
2025. nov. 12.
A szettsiker összejött a DKSE fiataljainak, de a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóját is megnyerte a DEAC, mely kettős sikerrel jutott be a sorozat következő fordulójába.
Megtörte a rossz sorozatát a DAB
2025. nov. 12.
Stabil védekezéssel, Szücs remek védéseivel, igazi csapatjátékkal sikerült legyőznie a DAB jégkorongozóinak az UTE gárdáját az Erste Liga hétközi fordulójában.
Ismét remekeltek a DKSE birkózói
2025. nov. 11.
Több érmes helyezéssel zárták a mögöttük hagyott két viadalt a DKSE korosztályos birkózói.
Visszatértek a győzelem útjára
2025. nov. 11.
Mindkét félidőben egy-egy gólt szerezve aratott 2-0-s sikert a VSC 2015 Veszprém elleni rangadón a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata az NB II Nyugati Csoportjában.
Újpesten folytatják a Bikák
2025. nov. 11.
A tabellán negyedik UTE otthonában lép pályára a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Liga újabb fordulójában ma este hat órától.
A mozgás élménye a Rudasban
2025. nov. 10.
Hat csapattal, ismét nagy sikerrel rendezte meg Regionális Mozgásélmény Sportnapját a Magyar Speciális Olimpiai Szövetség, valamint a Móra Ferenc Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény a Rudas iskolában.








