Fényes nappal bukott, kábítószert találtak nála
Kábítószer birtoklása vétség miatt indult büntetőeljárás azzal a férfival szemben, aki a Szabadság úton futott a rendőrök karjaiba csütörtökön délután. Egy dobozban találtak nála cuccot, saját bevallása szerint speed lehetett, tudta meg a DO.
Kábítószergyanús anyag és más, a fogyasztáshoz szükséges eszköz buktatott le egy férfit Dunaújvárosban csütörtökön kora délután, erősítette meg a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálatának jelentése. A szóvivői összegzés szerint a főkapitányság munkatársai intézkedtek , a Szabadság úton egy 30 éves helyi lakossal szemben 14 óra után: a férfi ruházatának és csomagjainak átvizsgálása során egy fém dobozból kábítószergyanús anyag és egyéb, a kábítószer fogyasztásához szükséges eszköz kerültek elő.
A helyszínen a férfi a rendőröknek a nála talált anyagról azt mondta, hogy speed, amelyből korábban fogyasztott. A rendőrök elfogták és előállították a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra.
Az ügy kapcsán kábítószer birtoklása vétség miatt kezdtek büntetőeljárást ellene, nyomatékosította a rendőrségi összegzés.
(Fotó: FMRFK)
A rovat további hírei: Sziréna
Újra a Duna-parti lépcsősoron versengtek a lánglovagok (galériával)
2025. máj. 31.
Teljes védőfelszerelésben és légzőkészülékben futottak a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hagyományos lépcsőfutó bajnokságán – a viadalnak csütörtökön adott otthont a szokásos felső Duna-parti helyszín.
Később rendezik a rendvédelmi kavalkádot!
2025. máj. 22.
A várható rossz időjárás miatt elmarad a Rendvédelmi Nap eseménysora a Kultik Mozinál pénteken. A döntés a felvonulást is érinti – azt is későbbre halasztják.
Életmentő akció – sikeres volt a rendőrök beavatkozása
2025. máj. 20.
Dunaújvárosi rendőrök is részt vállaltak abban a kutatásban, amelynek eredményeként az utolsó pillanatokban sikerült megtalálniuk egy eltűnt férfit a rendőröknek Beloiannisz mellett.
DSTV: nők versengtek a volánnál
2025. máj. 20.
Nem mindennapi megméretést szerveztek a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon a közelmúltban, derül ki a DSTV összegzéséből. A Nők a volánnál című közlekedésbiztonsági versenyen 9 csapat 27 hölgy versenyzője adott számot a tudásáról. Hangkép.
Kábítószer hatása alatt bántalmazta szomszédját, letartóztathatják
2025. máj. 18.
Súlyos testi sértés és más bűncselekmény miatt indítványozta a Dunaújvárosi Járási Ügyészség annak a férfinak a letartóztatását, aki kábítószer hatása alatt bántalmazta egykori szomszédját. A sértett orrcsonttörést szenvedett, értesült a DO.
Dunaújvárosi rendőrök vizsgálták a halálos kimenetelű közlekedési baleset hátterét
2025. máj. 14.
A tragédia Vajtán történt még március végén, a baleset során kigyulladt egy autó, a kocsi 24 éves utasa életét vesztette a tűzben. A dunaújvárosi rendőrök nyomoztak az ügyben: bódult állapotban, engedély nélkül vezetett a sofőr, értesült a DO.
Őrjöngő férfit fogtak el a rendőrök
2025. máj. 13.
Ököllel és asztallábbal esett neki egy férfinak az a 27 éves dunaújvárosi lakos a Szabadság úton még múlt pénteken. A támadó kábítószer hatása alatt garázdálkodott, értesült a DO.