Arannyal kezdtek, arannyal zártak

doszerk - 2021. július 26. 13:03

A dunaújvárosi Kovács-Seres Hunorral felálló magyar úszó válogatott nyerte a csapatok számára kiírt pontversenyt a párizsi junior nyíltvízi Európa-bajnokságon.

Főoldali és belső kép forrása: Magyar Úszó Szövetség

Nemcsak a kezdés, hanem a párizsi nyíltvízi junior Európa-bajnokság befejezése is kiválóan sikerült a magyar úszó válogatottnak, mely a 4x1250 méteres váltók versenyszámaiban ugrott vízbe a francia fővárosban. A 16 év alattiak korosztályában, negyedik helyen végzett a Varga Zsófia (Kőbánya SC), Nett Vivien (ZALACO Zalaegerszeg), Horváth Ákos (HÓD Úszó SE) és Kovács-Seres Hunor (DKSE Dunaújváros) összeállítású négyes, s ugyan a dobogó ezúttal messze volt, de egy év múlva még mindig itt rajtolhatnak, hiszen az ellenfelekkel szemben még mindig egy évvel fiatalabbak.

Az idősebbek között az egyéniben is érmes Fábián Bettina (Szegedi ÚE), Szimcsák Mira (A Jövő SC), Gálicz László (FTC) és Betlehem Dávid (Balaton ÚK) alkotta váltónak, nem bizonyult ellenfélnek a francia, német, olasz, spanyol váltó, magabiztosan szerezték meg az első helyet, s ezzel az is eldőlt, hogy a csapatok pontversenyére kiírt trófeát is a magyar válogatott nyerte!

DSTV: újabb forduló az ÚDL-ben

2022. júl. 04.

Harminc férfi, és hét női versenyző részvételével rendezték meg az Újvárosi Darts Liga harmadik fordulóját a közelmúltban. Hangkép.

Ezüstérmes juniorok

Fordulatos véghajrában kapott ki a norvégoktól a dunaújvárosi Farkas Johannával felálló magyar junior női kézilabda válogatott a szlovéniai világbajnokság döntőjében.

Büszkék az ezüstre, de magasabbra törnek a női vízilabda-válogatott tagjai

2022. júl. 03.

A magyar női vízilabda-válogatott tagjai büszkék a hazai rendezésű világbajnokságon szombaton nyert ezüstérmükre, ugyanakkor nem elégednek meg ennyivel, és még magasabbra törnének.

Szoros vereség Szegeden

Korán vezetést szerzett, ám végül 2-1-es vereséget szenvedett szegedi edzőmeccsén a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.

Csodás ezüst a világbajnokságon!

2022. júl. 02.

Második helyen végzett a budapesti világbajnokságon a négy dunaújvárosi játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott, miután a döntőben 9-7-re kikapott az amerikai csapattól.

Újabb volt győri játékos Dunaújvárosban

A 22 éves Dézsi Bence is a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinál folytatja pályafutását a 2022/2023-as szezonban.

Vb-döntős a junior válogatott!

Remek hajrával aratott nyolcgólos győzelmet a svédek ellen, így bejutott a világbajnokság döntőjébe a dunaújvárosi Farkas Johannával felálló magyar junior női kézilabda válogatott.