Labdarúgás: ezúttal döntetlen

spigott - 2021. július 15. 12:30

Elérte a célját a Dunaújváros PASE labdarúgóinak szerda esti felkészülési találkozója a Paks II. otthonában.

Főoldali és belső kép: DO-archív (Végh Zoltán)

Idegenben, a szintén NB III-as Paks II. együttesének otthonában folytatta felkészülési mérkőzései sorozatát a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata. Varga Balázs tanítványai nem is kezdték rosszul az összecsapást, s Szepessy Róbert góljával már az első félidőben megszerezték a vezetést, melyet a szünetig meg is őriztek. Ahogy a közelmúlt edzőmeccsein már megszokhattuk, fordulás után ismét sokat változtatott együttesén Varga Balázs vezetőedző, s bár a lehetőségek így is megvoltak, gólt csak a házigazdák értek el, így 1-1-es eredménnyel ért véget a találkozó, mely után a DPASE szakvezetője is értékelte a látottakat.

– Az első félidőben egy új játékrendszert próbáltunk meg alkalmazni, ami érzésem szerint kiválóan is működött, jól alkalmazkodtak a játékosok ehhez a szisztémához, amivel eredményesek is voltunk, mert vezettünk is az első negyvenöt perc után. A folytatásban újra a fiataljainknak és a próbajátékosoknak adtam lehetőséget, szóval szalmailag elérte a célját a találkozó, mert egy folyamatosan letámadó ellenféllel szemben tudtunk egy nagyon jót gyakorolni, illetve újra felmérhettük a játékosokat.

A rovat további hírei: Sport

Döntöttek a licencekről

Döntöttek a licencekről

2025. júl. 07.

A Magyar Kézilabda Szövetség első fokú döntést hozott a 2025/26-os bajnoki idényre benyújtott NB I-es és NB I/B-s klublicenc-kérelmekről.

Volt KHL-es bekk az Acélbikáknál

Volt KHL-es bekk az Acélbikáknál

2025. júl. 07.

A 29 esztendős Alekszandr Mikulovics az orosz másodosztályból érkezik a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóihoz a 2025/2026-os szezonra.

Végleges a vb-csapat

Végleges a vb-csapat

2025. júl. 06.

A DKSE tizenkilenc esztendős úszója, Kovács-Seres Hunor tartalékként utazhat el a szingapúri világbajnokságra.

Pupp Viktória is lemaradt a dobogóról

Pupp Viktória is lemaradt a dobogóról

2025. júl. 05.

Nem sikerült érmet szereznie, de összességében jól szerepelt Pupp Viktória az Olaszországban megrendezett U20-as birkózó Európa-bajnokságon.

DSTV: Hajdu Jonatán már újra munkában

DSTV: Hajdu Jonatán már újra munkában

2025. júl. 04.

Szép teljesítménnyel, negyedik hellyel zárta a racicei kajak-kenu Eb-t Hajdu Jonatán. A versenyző teljesítményét Molnár Gergely edző is értékelte, míg Motyovszki Mátyás a város nevében köszöntötte a sportolót. Hangkép.

Lemaradt a dobogóról Nyikos Veronika

Lemaradt a dobogóról Nyikos Veronika

2025. júl. 04.

Negyedik helyen végzett Nyikos Veronika a olaszországi U20-as birkózó Európa-bajnokságon, melyen Pupp Viktória a bronzéremért küzdhet meg ma este.

Bronzérmes a magyar csapat

Bronzérmes a magyar csapat

2025. júl. 04.

Óriási küzdelemben aratott egygólos győzelmet az olaszok ellen, s ezzel a harmadik helyen végzett az isztambuli Európa-bajnokságon az U16-os magyar női vízilabda válogatott.