Országos turnén a Teletál Ételfutár – megálltak Dunaújvárosban is (galériával)

Terdik Péter - 2021. szeptember 8. 19:09

Nagyszabású promóciós országjáró akciót kezdett Teletál Ételfutár – a jubileumi turné részeként Dunaújvárosban is szórólapokkal, illetve kóstolókkal kedveskedtek a városlakóknak. 

Mint az közismert, a Teletál Ételfutár termékei Dunaújvárosban is elérhetők. A településünkön egyre nagyobb népszerűségnek örvendő szervezet egy országos promóciós akció keretében a további terjeszkedést tűzte ki céljául. A Dózsa György út 9. előtt felállított standnál maga Teletál Tibi, azaz Horváth Tibor promóter szólította meg a járókelőket, méghozzá harmadmagával, a helyi területi vezetővel, Hrozik Edittel, valamint a helyi szervezet két területi képviselőjével, Benke Viktorral és Terebesi Szilveszterrel.

Előtérben az egészség 

Horváth Tibor érdeklődésünkre elárulta: a promóciós alkalom tökéletes lehetőséget biztosított számukra, hogy a városlakóknak különféle cukros és cukormentes desszertekkel kedveskedjenek. Mindezek mellett a Teletál kínálatában fellelhető könnyű salátákat is megkóstolhatták az érdeklődők. A kóstolók mellett számos szórólapot és étlapot is kiosztottak a szervezet munkatársai, hiszen dietetikus, update, vega/vegán, illetve cukormentes ételekkel és desszertekkel is szolgálnak. 

Tíz éve a csapattal 

Az eseményen jelen volt Hrozik Edit is, akit biztosan nem kell bemutatni a dunaújvárosiaknak – azt már kevesebben tudják, hogy a sportos edző tizenegy éve erősítő a Teletál csapatát. Mint megtudhattuk, karrierjét 2010-ben még futárként kezdte, majd egy évtized elteltével már a területi szervezet helyi vezetőjeként van jelen a társaság életében. 
Munkája során a területi képviselő kollégái munkáját segíti, valamint a logisztikai feladatok megoldásában segédkezik. 

A tál már 20 éve tele

A Teletál Ételfutár Kft.-t magyar tulajdonú vállalatként alapították 2001-ben. Dinamikus fejlődésüknek köszönhetően mára Magyarország teljes területére vállalnak kiszállítást a Dunakeszin található központból, ahol közel 300 főt foglalkoztató konyha, valamint egy pékség is működik. Ételkínálatuk kialakításánál a megújulás, az állandóság és a megrendelői igények kapják a fő hangsúlyt – a hagyományos konyha kedvelői mellett speciális táplálkozási szokású és/vagy igényű megrendelőiknek is igyekeznek változatos alternatívákat nyújtani.

A Dózsa György úton kifőzött, kóstolóval körített, tájékozatóval habosított akcióról meséljenek a képek!

(Fotó: Végh Zoltán)
 

Jubileumi kóstoló a Teletállal

Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:
Jubileumi kóstoló a Teletállal - fotó:

A rovat további hírei: Mozaik

DSTV: díszbe öltözik Újtelep karácsonyfája (is)

DSTV: díszbe öltözik Újtelep karácsonyfája (is)

2021. nov. 28.

Javában zajlik az ünnepi készülődés városunkban, derül ki a DSTV összegzéséből. Advent első vasárnapján különösen aktuális: karácsonyi fények borítják a városrészek, így Újtelep kiválasztott fenyőfáit is! Hangkép.

DSTV: adventre készül az MMK

DSTV: adventre készül az MMK

2021. nov. 27.

A Munkásművelődési Központ működteti a Városháza téren üzemelő kézműves kuckót az Adventi forgatag című program időszakában, derül ki a DSTV összegzéséből. A stáb az előkészületek műhelytitkaiba engedett bepillantást. Hangkép.
 

A redőnyautomata előnyei

A redőnyautomata előnyei

2021. nov. 25.

Gyakori hiba az épület biztonságának kialakításakor, hogy a fókuszt kizárólag az ajtókra helyezik és háttérbe szorul a többi nyílászáró, mint például a garázskapu és az ablakok megfelelő védelmének kialakítása. (X)

Évzáró csomagtartóvásár: mindent bele!

Évzáró csomagtartóvásár: mindent bele!

2021. nov. 24.

Hamarosan lehet jelentkezni a csomagtartóvásár közösségi eseményére – várják az árusokat, a vendégeket, de még a kutyusok iránt érdeklődőket is!

Gyakran vegyük elő már kisgyermekkortól a logikai társasokat

Gyakran vegyük elő már kisgyermekkortól a logikai társasokat

2021. nov. 24.

A családok életében az egyik legfontosabb dolog az együtt eltöltött minőségi idő. Ezt sokféleképpen lehetséges megtenni, már egészen kisgyermekkortól. (X)

DSTV: jeges edzés – másképp

DSTV: jeges edzés – másképp

2021. nov. 24.

Nagyszerű kezdeményezésről tudósít a DSTV összegzése. A dunaújvárosi jégcsarnokban felnőttek tanulhatnak korcsolyázni avatott szakemberek irányításával – akár az alapoktól! Hangkép. 
 

Egyelőre elmarad a húsünnep

Egyelőre elmarad a húsünnep

2021. nov. 23.

A koronavírus világjárvány miatti szigorítások nyomán elmarad, pontosabban a jövő é elejére csúszik a XI. Pentelei Kolbászfesztivált és Disznótoros Kóstoló programja. Helló, röfik a hajtás után.