Hazai évzáró előtt
A Sárvár ellen zárja az idei év küzdelmeit a Dunaújváros Futsal felnőtt csapata az egyetemi sportcsarnokban ma este hét órától.
Kép: DO-archív
Tizenhárom találkozót követően négy győzelemmel, két döntetlennel és hét vereséggel áll az NB II Nyugati Csoportjának tizenegyedik helyén a Dunaújváros Futsal felnőtt együttese, mely a Dunaújvárosi Egyetem sportcsarnokában zárja a 2021-es esztendőt ma este hét órától. Facskó József játékosainak ellenfele a Sárvári Futsal gárdája lesz, mely az ötödik helyen áll a táblázaton úgy, hogy hat győzelme mellett kétszer játszott döntetlent, s négy alkalommal hagyta el vesztesen a pályát.
A két csapat az idei szezonban már egyszer összemérte egymással erejét, s a sárga és piros lapokkal alaposan kiszínezett szeptemberi összecsapás végén a házigazda sárváriak örülhettek a 4-1-es sikernek. Együttesünk természetesen a visszavágás reményében vág neki az év utolsó tétmeccsének, s már csak azért is szüksége lenne a győzelemre, mert az esetlegesen szerzett három ponttal egy, de akár két helyet is előrébb léphetne a bajnoki tabellán.
A rovat további hírei: Sport
Végleges a vb-csapat
2025. júl. 06.
A DKSE tizenkilenc esztendős úszója, Kovács-Seres Hunor tartalékként utazhat el a szingapúri világbajnokságra.
Pupp Viktória is lemaradt a dobogóról
2025. júl. 05.
Nem sikerült érmet szereznie, de összességében jól szerepelt Pupp Viktória az Olaszországban megrendezett U20-as birkózó Európa-bajnokságon.
DSTV: Hajdu Jonatán már újra munkában
2025. júl. 04.
Szép teljesítménnyel, negyedik hellyel zárta a racicei kajak-kenu Eb-t Hajdu Jonatán. A versenyző teljesítményét Molnár Gergely edző is értékelte, míg Motyovszki Mátyás a város nevében köszöntötte a sportolót. Hangkép.
Lemaradt a dobogóról Nyikos Veronika
2025. júl. 04.
Negyedik helyen végzett Nyikos Veronika a olaszországi U20-as birkózó Európa-bajnokságon, melyen Pupp Viktória a bronzéremért küzdhet meg ma este.
Bronzérmes a magyar csapat
2025. júl. 04.
Óriási küzdelemben aratott egygólos győzelmet az olaszok ellen, s ezzel a harmadik helyen végzett az isztambuli Európa-bajnokságon az U16-os magyar női vízilabda válogatott.
DSTV: maga mögött hagyta az utánpótlás éveket
2025. júl. 03.
A közelmúltban is remekül szerepelt a DKSE tehetséges úszója, Kovács-Seres Hunor. A fiatal tehetség lezárt egy korszakot a pályafutásában – maga mögött hagyja az ifjúsági éveket, s megmérette magát a felnőttek között is.
Szépen fénylő érmek Varsóból
2025. júl. 03.
Három dobogós helyezéssel zárták a Varsóban megrendezett Grappling European Open küzdelmeit a Fox SE dunaújvárosi versenyzői.