Halálos baleset történt a 62-es úton

Öcaline - 2022. július 19. 8:22

Egy 39 éves férfi vesztette életét a városunkat a megyeszékhellyel összekötő úton – kisbusz és kisteherautó ütközött, órákon át volt teljes útzár Székesfehérvár külterületén. Újra itt a kánikula, óvatosan az utakon!

Végzetes kimenetelű balesetről tudósított a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A szóvivői összegzés szerint egy kisbusz és egy kisteherautó ütközött a 62-es úton, a megyeszékhely külterületén 17 óra után. A tragikus találkozás során egy 39 éves férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az ütközés erejére jellemző, hogy a városunkat a megyeszékhellyel összekötő főút teljes forgalmát megbénította a baleset utáni útzár. A rendőrök a helyszíni szemle és műszaki mentés idejére, a főút balesettel érintett szakaszát teljes szélességében lezárták a rendőrök, kerülni a 6213-as számú úton Dinnyés, valamint a 6214-es számú úton Belsőbáránd érintésével lehetett. Szintén beszédes adat, hogy a 62-es főúton csak 21 óra körül indulhatott meg fél pályán a forgalom, az útzár teljes feloldásáról csak 22 óra után adott hírt a kommunikációs szolgálat.

Kánikulai napok következnek, jelentősen nőhet a reakcióidő az utakon is – vigyázzanak egymásra és magukra, hogy mindenki hazaérjen!

(Illusztráció: FMRFK)
 

A rovat további hírei: Sziréna

Szénmonoxid-mérgezés történt egy városi társasházban

Szénmonoxid-mérgezés történt egy városi társasházban

2022. aug. 10.

Rosszul érezte magát egy dunaújvárosi társasház egyik lakója kedden délután, ezért kórházba került, ahol enyhe szén-monoxid-mérgezést állapítottak meg nála. Nyáron is veszélyes!

Ittasan balesetezett a Papírgyári úton

Ittasan balesetezett a Papírgyári úton

2022. aug. 06.

Nem véletlenül vezetett figyelmetlenül az előtte haladó kocsinak ütköző jármű vezetője. Személyi sérülés ugyan nem történt a péntek délutáni balesetben, de a vétkes sofőr ittasan ült a volán mögé, értesült a DO.

Kifosztotta áldozatát – másfél órán belül elcsípték

Kifosztotta áldozatát – másfél órán belül elcsípték

2022. aug. 04.

Nagyon gyorsan elkapták a dunaújvárosi rendőrök azt a férfit, aki megütötte áldozatát, majd elvette mobiltelefonját. Kifosztással vádolják, értesült a DO.

Bréking: két motoros ütközött, teljes útzár a 6-os főúton (FRISSÍTVE)

Bréking: két motoros ütközött, teljes útzár a 6-os főúton (FRISSÍTVE)

2022. aug. 04.

Adony térségében történt a baleset még 6 óra előtt, sérültekről egyelőre nem érkezett jelentés. A balesettel érintett szakaszt teljesen elzárták a közlekedők elől. Gyorshír. (FRISSÍTVE)

Figyelem, nagy a tűzveszély a kánikulában!

Figyelem, nagy a tűzveszély a kánikulában!

2022. aug. 03.

Az elmúlt hetek – sőt, hónapok – csapadékmentes időjárása lényegében folyamatos veszélyhelyzetet okoz: akár egy pillanatnyi figyelmetlenség, egy szikra vagy eldobott csikk is nagy pusztítást okozó tüzekhez vezethet. Több elrettentő példa is figyelmeztet a veszélyre.

Magyar kocsi, török csempész, afgán utasok

Magyar kocsi, török csempész, afgán utasok

2022. júl. 29.

Nemzetközi viszonylat a Pentele hídon: török embercsempész szaladt a rendőrök karjaiba, tizenegy afgánt szállított, értesült a DO.

Foglalkoztatása során próbált megszökni egy fogoly

Foglalkoztatása során próbált megszökni egy fogoly

2022. júl. 28.

Nem jött össze a mesterterv, már a telep területén elcsípték, derül ki az esetet taglaló ügyészégi összegzésből.