Eredményes volt a felhívás – elfogták a garázda párost
Felületünkön is napvilágot látott a múlt heti felhívás, amely óta sikerült előbb azonosítani, majd elfogni az erőszakos eset feltételezett elkövetőit. Garázdaság, könnyű testi sértés a vád ellenük, értesült a DO.
Amint arról már beszámoltunk, két fiatalt bántalmazott az a páros, akik ellen a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon kezdett eljárást. A felhívás eredményt hozott, tudatta a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A szóvivői összegzés a bűncselekményt is taglalja: mint felidézik, az akkor még ismeretlen tettesek a Dózsa György út és a Szórád Márton út kereszteződésében található buszmegállóban támadtak a fiatalokra múlt héten hétfőn délután.
A fényes nappal elkövetett bűncselekmény nyomán kiadott rendőrségi felhívásnak, valamint a széleskörű adatgyűjtésnek köszönhetően sikerült azonosítani a két elkövetőt, erősíti meg a friss közlemény. A 18 éves nőt már múlt csütörtökön elcsípték, míg társa, egy 21 éves helyi férfi tegnap került rendőrkézre.
A páros tagjait garázdaság és könnyű testi sértés vétség elkövetésének gyanúja miatt hallgatták ki a nyomozók, erősítette meg a főkapitányság summázata.
(Illusztráció: FMRFK)
A rovat további hírei: Sziréna
Ismét életet mentett a szénmonoxid-érzékelő
2025. nov. 27.
Dunaújvárosi lakásban figyelmeztette a szénmonoxid-érzékelő jelzése a lakókat a mérgező gáz veszélyére egy társasházi lakásban szerdán este. A tűzoltók ki is mutatták a "néma gyilkos" jelenlétét, értesült a DO.
Perkátán bukott az autótolvaj
2025. nov. 27.
Nem mindennapi sorozatról számolt be a Zsaru Magazin híradása nyomán a vármegyei rendőrség közösségi felülete. Több soron is bukott a fiatal, íme!
Együtt a netes csalások ellen
2025. nov. 26.
Az internetes átverések elleni küzdelem jegyében folytatja sorozatát a Dunamenti Regionális Népfőiskola – az eseményre a Kossuth Lajos utcai központban várják az érdeklődőket csütörtökön délután.
Eltűnés miatt keresik Viktóriát – jelentkezzen, ha tud róla! (FRISSÍTVE)
2025. nov. 24.
A dunaújvárosi rendőrök kérik a lakosság segítségét kérik a 15 éves mezőfalvi lány eltűnése ügyében. Már egy megosztás is közelebb vihet a fiatalhoz! (FRISSÍTVE)
Baleset a reggeli órákban
2025. nov. 22.
Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó Dunaújvárosban, a Szórád Márton út és az Aranyvölgy út kereszteződésénél.
Végzetes gázolás a Papírgyári úton (frissítve)
2025. nov. 20.
Tragikus kimenetelű baleset történt a Papírgyári úton ma reggel, értesült a DO. Egyelőre nem megerősített információink szerint gyalogosgázolás történt – a sérült a helyszínen életét vesztette. Gyorshír.
Frontális karambol az 51-es főúton
2025. nov. 18.
Dunaújvárosi tűzoltókat is bevetettek annál a balesetnél, amely hétfőn reggel történt az 51-es főúton Szalkszentmárton és Dunavecse között. Újabb súlyos eset, vigyázzanak az utakon!








