A Haladás II. ellen folytatják futsalosaink

spigott - 2022. október 3. 8:00

Két hét szünet után játszik újra bajnokit a Dunaújváros Futsal felnőtt együttese, mely a Haladás II. gárdáját látja vendégül az egyetemi sportcsarnokban ma este hét órától.

Kép: DO-archív

Mivel az előző héten nem lépett pályára, volt ideje egy kicsit még jobban összekovácsolódnia a Dunaújváros Futsal felnőtt együttesének, mely négy fordulót követően két győzelemmel és két vereséggel áll az NB II Nyugati Csoportjának nyolcadik helyén. Tóth Árpád csapata számára azonban még véget ér a pihenő, ugyanis este hét órától hazai környezetben, az egyetemi sportcsarnokban látja vendégül a Haladás II. gárdáját.

A szombathelyiek nem a legjobban kezdték a szezont, az elsőkét fordulóban döntetlent játszottak, majd a harmadikban elszenvedték első vereségüket is, ám azóta látványosan erőre kaptak, ugyanis előbb a Tolna-Mözs gárdáját verték 12-3-ra, majd legutóbb a mieinket legyőző Mad Dogs futsal ellen arattak 4-2-es sikert, így öt találkozót követően nyolc szerzett ponttal foglalják el a bajnoki táblázat hatodik helyét.

Nem vár tehát könnyű feladat futsalosainkra, ám mint azt Tóth Árpád vezetőedző a csapat honlapján elárulta, keményen edzettek az elmúlt időszakban, igyekeztek a lehető legjobban felkészülni, s hazai pályán egyértelműen a három pont megszerzése lesz a céljuk.

A rovat további hírei: Sport

Itthon bizonyíthattak a tollaslabdázók

Itthon bizonyíthattak a tollaslabdázók

2025. dec. 01.

Jól szerepeltek a Danubius KSE tollaslabdázói a Szent Pantaleimon iskola tornatermében megrendezett hétvégi házibajnokságon.

Ezúttal az Újpest örülhetett

Ezúttal az Újpest örülhetett

2025. dec. 01.

Nagyon nem működött Acélbikáink védekezése és helyzetkihasználása és ezt könyörtelenül kihasználta az UTE, amely a végéig kilenc gólt szerezve ütötte ki hokisainkat az Erste Ligában.

Nem volt esély a MEAFC ellen

Nem volt esély a MEAFC ellen

2025. nov. 30.

Csak a második szettben tudta megnehezíteni a vendég MEAFC dolgát a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga szombat esti fordulójában.

Irán fölényes legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

Irán fölényes legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

2025. nov. 30.

Az Európa-bajnoki bronzérmes magyar válogatott 47-13-ra legyőzte Iránt szombaton a csoportkör második fordulójában, ezzel középdöntőbe jutott a holland-német közös rendezésű női kézilabda-világbajnokságon.

Elmaradt a bravúr Görögországban

Elmaradt a bravúr Görögországban

2025. nov. 30.

A hazai pálya minden előnyét élvező Olimpiakosz magabiztos győzelmet aratott a DFVE női vízilabdázói ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

DSTV: régiós edzés az uszodában

DSTV: régiós edzés az uszodában

2025. nov. 29.

Régiós edzés tartottak a Fabó Éva Sportuszodában november 22-én. A régió legjobb utánpótlás versenyzőinek szerveztek száraz, illetve medencés edzést, melyen dr. Egressy János, a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem tanszékvezető egyetemi docense, valamint Selmeci Attila, a Magyar Úszó Szövetség szakmai alelnöke, Milák Kristóf volt edzője igyekezett átadni tudását a fiataloknak. Hangkép.

Újabb hazai bajnoki előtt a DKSE

Újabb hazai bajnoki előtt a DKSE

2025. nov. 29.

A MEAFC elleni találkozóval folytatja a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának küzdelmeit a DKSE röplabda csapata ma délután öt órától.