Bréking: motorossal ütközött a személyautó a 6-os úton (FRISSÍTVE)
A város térségében történt a baleset, egyelőre részletekről nem kaptunk információt, az viszont biztos, hogy teljes útzár van a főúton, jelentős torlódás várható! (FRISSÍTVE)
Dunaújváros térségében egy személygépjármű és egy motoros ütközött össze, tudatta a vármegyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A szóvivői gyorshír szerint személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt 9 óra után a 6-os számú főút 67-es kilométerszelvényében, Dunaújváros térségében, ahol eddig tisztázatlan okból ütközött a két jármű.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés ideje alatt az érintett útszakaszon teljes útlezárás van érvényben, ezért torlódásra készüljenek a főúton közlekedők!
UPDATE 11.21 – helyreállt a forgalmi rend a főúton
A friss szóvivői gyorsjelentés szerint a helyszíni szemle és a műszaki mentés befejeződött az érintett útszakaszon, a rendőrök feloldották a forgalomkorlátozást, a főút forgalma újra zavartalanul haladhat.
A végére egy tanács: vezessenek fokozott türelemmel és körültekintéssel!
(Illusztráció: FVMRFK)
A rovat további hírei: Sziréna
Életfogytig lakat alatt maradhat a borzalmas sorozat elkövetője
2025. okt. 28.
Korábban meglopott dunaújvárosi rokonai ellen tervelt ki bestiális bűncseleményt a férfi, aki saját feleségét is bántalmazta, prostitúcióra kényszerítette. Ügyében a Győri Ítélőtábla dönt – a főügyészség súlyosbításra tett indítványt, akár élete végéig börtönbe kerülhet a tettes, értesült a DO. Borzasztó történet, csak erős idegzetűek olvashatják!
Kémény- és lakástüzes kiállítás nyílik az MMK-ban
2025. okt. 28.
Különleges bemutatóval készül a vármegyei katasztrófavédelem: a Munkásművelődési Központ vendégei kémény- és lakástüzes bemutatót láthatnak szerdától. Hírünk mellé bónusz is jár: online leporellók a kiállítás anyagából!
Hamis papírokkal, hamis rendszámokkal próbált bejutni a gyár területére – lebukott!
2025. okt. 27.
Gyanús teherautót és annak vezetőjét vonták intézkedés alá a rendőrök a Hankook üzeménél – a román férfi hamis okmányokkal próbált árut elszállítani. Semmi sem stimmelt, ráadásul drogot is találtak nála, értesült a DO.
Sajnos sikerrel "duplázott" az autótolvaj
2025. okt. 24.
Két autót is elkötött, az egyiket ráadásul meg is rongálta az a férfi, akit a dunaújvárosi rendőrök csíptek el a napokban. Mindkét lopásnál a tulajdonos figyelmetlenségét használta ki az éber tolvaj, értesült a DO.
Mennyi? Harminc! És kicsivel sem több...!
2025. okt. 16.
A városban több helyen is vannak 30 kilométeres sebességkorlátozó táblák kihelyezve. Nyilván okkal. A Vörösmarty, illetve Gábor Áron utcában például azért, mert óvoda, bölcsőde működik a környéken. Mostantól pedig útburkolati felfestés is figyelmezteti az autósokat a megfelelő sebességre.
Távolt tarthatják a bántalmazó testvért
2025. okt. 16.
A Dunaújvárosi Járási Ügyészség távoltartás elrendelésére tett indítványt annak a férfinak az ügyében, aki az elmúlt hónapokban egyre agresszívebb volt a testvérével. Többször bántalmazta is hozzátartozóját, értesült a DO.
Súlyos baleset Köztársaság útnál
2025. okt. 11.
Rolleres ütött el a zebrán átkarikázó kerékpárost a Köztársaság út és a Derkovits utca kereszteződésében ma délelőtt. Az egyik sérültet mentőhelikopter szállította kórházba, értesült a DO.








