Súlyos baleset a vasműben, mentőhelikopteres bevetéssel
Nem hivatalos információink szerint 5 métert zuhant egy munkás az erőmű gyáregységben történt baleset során ma délelőtt, létesítményi tűzoltók szabadították ki, mentőhelikopter szállította Fehérvárra. Anyagunk frissül!
Súlyos kimenetelű baleset történt a LIBERTY Dunaújváros területén ma délelőtt, értesült nem hivatalos, de megbízható forrásból a DO. Információink szerint az erőmű gyáregységben zuhant le 5 méter magasból egy munkás, többszörös csonttörést szenvedett.
Forrásaink szerint a férfit a létesítmény tűzoltói szabadították ki, majd a helyszínre vezényelt mentőhelikopter súlyos, életveszélyes állapotban szállította a fehérvári kórházba.
A történtekről hivatalosan is érdeklődtünk a Fejér Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztályán – amint hivatalos forrásból is megerősítik a hírt, illetve további releváns információt kapunk a történtekről, frissítjük a tartalmat!
(Illusztráció: DO-archív)
A rovat további hírei: Sziréna
Baleset a reggeli órákban
2025. nov. 22.
Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó Dunaújvárosban, a Szórád Márton út és az Aranyvölgy út kereszteződésénél.
Végzetes gázolás a Papírgyári úton (frissítve)
2025. nov. 20.
Tragikus kimenetelű baleset történt a Papírgyári úton ma reggel, értesült a DO. Egyelőre nem megerősített információink szerint gyalogosgázolás történt – a sérült a helyszínen életét vesztette. Gyorshír.
Frontális karambol az 51-es főúton
2025. nov. 18.
Dunaújvárosi tűzoltókat is bevetettek annál a balesetnél, amely hétfőn reggel történt az 51-es főúton Szalkszentmárton és Dunavecse között. Újabb súlyos eset, vigyázzanak az utakon!
Vádemelés a rabló testvérpár ellen
2025. nov. 16.
A Dunaújvárosi Járási Ügyészség emelt vádat azzal a testvérpárral szemben, akik kiraboltak egy férfit a városban még nyáron. Napszemüvegen kirobbant vita fajult tettlegességig, értesült a DO.
Súlyos baleset, teljes útzár a 62-es úton
2025. nov. 13.
Frontálisan ütközött két személyautó a főút városunkhoz közeli szakaszán kora este, a tűzoltók két embert is feszítővágóval szabadítottak ki. Gyorshír.
Talált bankkártyáról vett fel pénzt – börtön lehet a vége
2025. nov. 07.
A Dunaújvárosi Járási Ügyészség emelt vádat információs rendszer felhasználásával elkövetett csalás bűntette és további bűncselekmény miatt a férfival szemben, aki egy megtalált bankkártyáról pénzt vett fel. Nem ez volt az első jogellenes ügye, most lakat alá kerülhet, értesült a DO.
Kábítószer hatása alatt bántalmazta a szomszédját – komoly büntetés lehet a vége
2025. nov. 05.
A Dunaújvárosi Járási Ügyészség emelt vádat súlyos testi sértés bűntette és más bűncselekmény miatt a férfival szemben, aki kábítószer hatása alatt bántalmazta egykori szomszédját. Felfüggesztett büntetését is leülheti, értesült a DO.








