Nem volt esély Gödöllőn

spigott - 2024. április 18. 12:30

A Kistext ellen meccs nélkül nyertek, a házigazda Gödöllőtől viszont kikaptak a DSE Röplabda Akadémia fiataljai az NB II-es felnőtt bajnokságban.

Gödöllőn folytatták az NB II-es felnőtt bajnokságot a DSE Röplabda Akadémia fiataljai, akik a tervek szerint két összecsapás várt volna a 7-10. helyről döntő rájátszás újabb játéknapján. A Kistext gárdája azonban a dunaújvárosi fordulóhoz hasonlóan, ezen sem tudott megjelenni, így sem a házigazdák, sem a mieink ellen nem állt ki, vagyis Szabó Péter együttesére csak egy, a Gödöllő elleni mérkőzés várt a második fordulóban.

Ez azonban egyáltalán nem úgy alakult, ahogy azt a mieink remélték, mert a vendéglátók magabiztosa, 25-17-re behúzták az első játékot. A folytatás sem volt szebb sőt, mert a rutinosabb gödöllői alakulat a második és harmadik játszmában is sokkal jobban, pontosabban játszott az akadémistáknál, így a második szettet 14-re, míg az utolsót 10-re megnyerve aratott 3-0-s győzelmet.

Bár a DSE Röplabda Akadémia fiataljai a vereség ellenére vezetik az alsóházi tabellát, az őket követő Gyöngyös és a Gödöllő is kevesebb meccset játszott röplabdázóinknál, akik legközelebb Gyöngyösön folytatják a bajnokság küzdelmeit április 28-án.

Eredmény
Gödöllői RC II – DSE Röplabda Akadémia 3-0
(17, 14, 10)

DSE Röplabda Akadémia: Boros Bálint, Csepcsényi Máté, Laza Gellért Álmos, Borgatti Giacomo, Badacsonyi Ákos Gyula, Lampert Ádám, Farkas Áron, Váradi Dániel Donát, Mádai Gellért (liberó), Kaiser Roland (liberó). Edző: Szabó Péter.

A rovat további hírei: Sport

Vereséggel kezdett a Kohász

Vereséggel kezdett a Kohász

2025. szep. 07.

Nagyot küzdött, de túl sok hibával játszott a Vasas otthonában a DKKA felnőtt női kézilabda csapata, így a szezon első bajnokiját a házigazdák nyerték.

Hazai rangadó előtt a focisták

Hazai rangadó előtt a focisták

2025. szep. 06.

A tabellán második Nagykanizsa elleni hazai összecsapással folytatja a bajnoki küzdelmeket a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap délután öt órától.

Fővárosi nyitány a bajnokságban

Fővárosi nyitány a bajnokságban

2025. szep. 06.

A Vasas vendégeként vág neki a bajnokság küzdelmeinek a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttese ma este hat órától.

Vereséggel kezdtek a fiatalok

Vereséggel kezdtek a fiatalok

2025. szep. 05.

A DKKA U18-as és U20-as együttese is kikapott a 2025/2026-os korosztályos bajnokság első fordulójában.

Komoly kihívások előtt az utánpótlás

Komoly kihívások előtt az utánpótlás

2025. szep. 05.

Két rangos viadalon is megméretik magukat a DKSE tehetséges kajak-kenusai, akikre világbajnokság és az Olimpiai Reménységek Versenye is vár a közeljövőben.

Miért fontos a mobilizálás?

Miért fontos a mobilizálás?

2025. szep. 04.

Egyre többször találkozhatunk azzal a megfogalmazással, hogy edzés előtt/után mobilizációs gyakorlatokat kell végezni. De vajon miért? Egyáltalán mit jelent ez a kifejezés?

DSTV: ismert szakemberrel dolgoznak

DSTV: ismert szakemberrel dolgoznak

2025. szep. 04.

Mindenki által ismert szakemberrel dolgozik majd együtt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata. Szuper Levente látogatott el ismét Dunaújvárosba – a tervezett együttműködés részleteiről az Acélbikák részéről Ifj. Azari Zsolt, a szakmai részről pedig Szuper Levente beszélt. Hangkép.