A címvédő nyert a rangadón
Szoros csatában elért 3-2-es győzelemmel őrizte meg első helyét az ST Solar osztály tabelláján a címvédő Karmacsi Autó FC együttese.
Kép forrása: DLSZ-archív (Ihász Martin felvétele)
Újabb fordulót, immáron a hetediket rendezték meg a városi kispályás labdarúgó bajnokság élvonalában, az ST Solar osztályban csütörtökön este.
A DLSZ Arénában lejátszott találkozókon először az éllovas Karmacsi, valamint a második Hangover együttesei mérték össze egymással erejüket, s ahogy várható volt, igen komoly csatát vívtak a felek a bajnoki pontokét. A meccset a címvédő kezdte jobban, s az első felvonás derekán egy perc alatt két gólt szerezve lépett meg ellenfelétől, mely a szünetig megfelezte hátrányát. A fordulás után újra kettővel ment a Karmacsi, s bár erre is volt válasza a trónkövetelőnek, a találkozót végül 3-2-re nyerték Vincze Dezsőék, akik négypontosra növelték fórjukat a bajnoki táblázaton.
A negyedik helyezett Kemi-Ker Kft., valamint az ötödik APR-Tech FC összecsapásán előbbiek szereztek vezetést az első felvonás derekán, de a sereghajtó nemcsak egyenlített, hanem Rabijász második góljával még a szünet előtt fordított. A második felvonásban viszont nagyot ment a Kemi-Ker, mely sorozatban négy gólt szerzett válasz nélkül, s végül 5-2-es sikerrel erősítette meg negyedik helyét a mezőnyben.
Eredmények
Karmacsi Autó FC – Hangover 3-2 (2-1)
Kemi-Ker Kft. – APR-Tech FC 5-2 (1-2)
Az ST Solar osztály állása: 1. Karmacsi Autó FC 18 pont, 2. Hangover 14 pont, 3. Jóbarátok Ködi Generál 13 pont, 4. Kemi-Ker Kft. 9 pont, 5. APR-Tech FC 1 pont.
A rovat további hírei: Sport
Újabb nagy pofonba néztek bele Acélbikáink
2025. nov. 01.
A véghajrában összeomlott és összesen tíz gólt kapva szenvedett vereséget a DVTK Jegesmedvék ellen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.
Szép siker a rangadón
2025. nov. 01.
Végig vezetve aratott négygólos győzelmet az Eger elleni hazai bajnokin a DFVE női vízilabda csapata pénteken este.
DSTV: az Üstökös Kupáért küzdöttek a fiatalok
2025. okt. 31.
A tavalyi jubileumi rendezvényhez hasonló számokat produkált idén is a nagy sikerű és nagy múltú Üstökös Kupa. A fiatal kézilabdázók számára meghirdetett verseny egyik állomáshelye a hagyományokhoz hűen Dunaújváros volt – az ország nagyon sok szegletéből látogattak el ide a lelkes sportolók. Hangkép.
Újra Miskolcon játszanak az Acélbikák
2025. okt. 31.
Idén már harmadik alkalommal méri össze erejét a DAB jégkorong csapata a DVTK Jegesmedvék gárdájával az Erste Liga alapszakaszában.
Rangadó előtt a vízilabdázók
2025. okt. 31.
Az Eger elleni mérkőzésen ugrik a Fabó Éva Sportuszoda medencéjébe a DFVE női vízilabda csapata a bajnokság újabb fordulójában ma este hét órától.
DSTV: kiváló eredmények Ősi Tamástól
2025. okt. 30.
A tavalyi Világkupa-siker után ezúttal az Európa Kupa lengyelországi állomásán ért el remek eredményt városunk kiváló erőemelője, Ősi Tamás. A napokban ismét ellátogattunk a sportolóhoz. Hangkép.
Bravúros DKKA-siker a sportcsarnokban
2025. okt. 30.
A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia U18-as csapata szép győzelmet aratott, az U20-asok viszont szoros csatában kaptak ki a Budaörstől a korosztályos bajnokságok szerdai fordulójában.








