Az SZP-Asztalos nyerte a rangadót

spigott - 2024. szeptember 26. 15:00

A címvédő Karmacsi mellett már csak az SZP-Asztalos együttese hibátlan a városi kispályás labdarúgók ST Solar csoportjában.

Kép: DLSZ-archív (Ihász Martin felvétele)

Teljes fordulót rendeztek a városi kispályás labdarúgó bajnokság kiemelt alapszakaszának ST Solar csoportjában hétfőn és kedden, így összesen hat csapat léphetett pályára a DLSZ Arénában.
A hétfői játéknap első találkozóján az APR-Tech FC és a Labdaérzék is első bajnoki sikerére hajtott, s az összecsapás ennek megfelelő szoros küzdelmet hozott, melyen az APR-Tech a végül három találatig jut Rabijász Dávid vezérletével 4-3-as sikerrel szerezte meg első pontjait a bajnokságban.

A címvédő Karmacsi Autó FC esélyesként várta az utolsó előtti BKSZ-2316 elleni mérkőzést, s igazolta is a papírformát, ugyanis az első és a második felvonásban is három-három gólt szerezve aratott 6-1-es győzelmet, így hiába játszott egy, vagy két meccsel kevesebbet vetélytársainál, hat szerzett pontjával a harmadik helyen áll a mezőnyben.

A negyedik forduló zárómeccsén a két hibátlan csapat, az SZP-Asztalos és a Hangover mérte össze egymással erejét, s mivel az 1-1-es döntetlent hozó első játékrész után az "asztalosok" tudtak már csak kapuba találni, így 3-1-es sikerrel fosztották meg veretlenségétől a Hangover gárdáját, s idei harmadik sikerükkel be is fogták keddi ellenfelüket a bajnoki tabellán.

Eredmények, ST Solar csoport

APR-Tech FC – Labdaérzék 4-3 (3-2)
BKSZ-2316 – Karmacsi Autó FC 1-6 (1-3)
SZP-Asztalos – Hangover 3-1 (1-1)

Az ST Solar csoport állása a 4. forduló után: 1. Hangover 9 pont, 2. SZP-Asztalos 9 pont, 3. Karmacsi Autó FC 6 pont, 4. Gamma Metal Kft. 4 pont, 5. APR-Tech FC 3 pont, 6. BKSZ-2316 1 pont, 7. Labdaérzék 0 pont.

A rovat további hírei: Sport

Miskolcon kezd a DAB

Miskolcon kezd a DAB

2025. aug. 23.

Első öt mérkőzéséből négyet is idegenben kell megvívnia a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinak az Erste Liga alapszakaszában.

Hajdu Jonatán ötödik a vb-n

Hajdu Jonatán ötödik a vb-n

2025. aug. 22.

Nagyot küzdött, s végül az ötödik helyen végzett a kenu egyesek 200 méteres döntőjében a milánói világbajnokságon a DKSE kenusa, Hajdu Jonatán.

Aranyéremmel búcsúzott aranyos csapatától

Aranyéremmel búcsúzott aranyos csapatától

2025. aug. 22.

A 2024/2025-ös szezon végén befejezte harmincöt esztendőn át tartó kézilabdás pályafutását Farkas Zsanett, aki ebből huszonnyolcat a rácalmási kézilabdázóknál töltött, de városunkhoz is ezer szállal kötődik.

Hajdu Jonatán 200-on is döntős

Hajdu Jonatán 200-on is döntős

2025. aug. 21.

Magabiztos versenyzéssel jutott be a kenu egyesek 200 méteres világbajnoki döntőjébe a DKSE kiváló kenusa, Hajdu Jonatán.

DSTV: hazai pályán szerepeltek

DSTV: hazai pályán szerepeltek

2025. aug. 21.

Hazai környezetben rendezett minősítő versenyt a Főnix Lövész SE a közelmúltban. A dunaújvárosi lőtéren megrendezett viadalra több mint hetvenen érkeztek az ország minden tájáról, s a népes mezőnyben ott voltak a házigazda Főnix Lövész SE versenyzői is, akik ezúttal is remek eredményekkel örvendeztették meg az értük szorítókat. Hangkép.

Jó kezdés a világbajnokságon

Jó kezdés a világbajnokságon

2025. aug. 21.

Két számban is továbbjutott a milánói kajak-kenu világbajnokság szerdai előfutamaiból a DKSE kenusa, Hajdu Jonatán.

Még jókor jött a balhorog?

Még jókor jött a balhorog?

2025. aug. 20.

Háromgólos vereséget szenvedett a FEHA19 elleni felkészülési találkozón a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.