Gyalogosgázolás és teljes útzár az M6-os sztrádán (FRISSÍTVE)

Öcaline - 2024. november 25. 15:45

Teljes szélességében lezárták a rendőrök az autópálya főváros felé tartó oldalát, közlekedők, figyelem, torlódásra és terelésre számíthatnak! (FRISSÍTVE!)

Gyalogosgázolás miatt avatkoztak be a rendőrök az M6-os autópályán, adta hírül a vármegyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A szóvivői összegzés szerint teljes útlezárásra készülhetnek a főváros felé tartók, miután Iváncsa és Beloiannisz között gyalogost gázolt egy autó.
A sztráda 46. kilométerszelvényében történt tragédia nyomán a rendőrök a szemle ideje alatt az autópálya érintett szakaszát teljes szélességében lezárták, torlódásra lehet számítani. 

A közlekedők az 50. kilométerszelvénynél, a 6-os számú főútvonal felé tudják elhagyni az autópályát, erősítette meg a rendőrségi közlemény.

 

UPDATE 17.16 – megszűnt a teljes útzár

A főkapitányság friss közlése szerint a teljes útzárat már feloldották a főváros felé vezető oldalon, a balesettel érintett útszakaszon egy sávon halad az autópálya forgalma.

Kérik az arra közlekedőket, fokozott óvatossággal és körültekintéssel közlekedjenek!

(Illusztráció: FVRFK/DO)

A rovat további hírei: Sziréna

Mennyi? Harminc! És kicsivel sem több...!

Mennyi? Harminc! És kicsivel sem több...!

2025. okt. 16.

A városban több helyen is vannak 30 kilométeres sebességkorlátozó táblák kihelyezve. Nyilván okkal. A Vörösmarty, illetve Gábor Áron utcában például azért, mert óvoda, bölcsőde működik a környéken. Mostantól pedig útburkolati felfestés is figyelmezteti az autósokat a megfelelő sebességre.

Távolt tarthatják a bántalmazó testvért

Távolt tarthatják a bántalmazó testvért

2025. okt. 16.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség távoltartás elrendelésére tett indítványt annak a férfinak az ügyében, aki az elmúlt hónapokban egyre agresszívebb volt a testvérével. Többször bántalmazta is hozzátartozóját, értesült a DO.

Súlyos baleset Köztársaság útnál

Súlyos baleset Köztársaság útnál

2025. okt. 11.

Rolleres ütött el a zebrán átkarikázó kerékpárost a Köztársaság út és a Derkovits utca kereszteződésében ma délelőtt. Az egyik sérültet mentőhelikopter szállította kórházba, értesült a DO.

Személyautó és kisteherautó ütközött Dunaújvárosban

Személyautó és kisteherautó ütközött Dunaújvárosban

2025. okt. 09.

Személyi sérüléssel járó baleset történt az Aranyvölgyi és a Magyar út kereszteződésénél ma kora este.

Nyerges vontató égett az M6-oson

Nyerges vontató égett az M6-oson

2025. okt. 07.

A nem mindennapi tűzeset miatt Dunaújvárosnál, a sztráda Pécs felé vezető szakaszán forgalomkorlátozásra kell számítani, adta hírül a katasztrófavédelem gyorsjelentése.

 

Újra életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

Újra életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

2025. okt. 07.

Alig kezdődött el a fűtési szezon, máris regisztrálták az első életmentő esetet: Pusztaszabolcson, egy családi házban szólalt meg az érzékelő még pénteken délután. Négy személy, köztük három gyerek hagyhatta el az épületet baj nélkül, értesült a DO.

Eltűnés miatt keresik Hajdu Gabriellát

Eltűnés miatt keresik Hajdu Gabriellát

2025. okt. 06.

A dunaújvárosi rendőrök kérik a lakosság segítségét: a 38 éves nő elérhetetlenné vált, rokonai több hónapja keresik, a felkutatására tett intézkedések eddig nem jártak eredménnyel. Ha tud róla, jelentkezzen – és már egy megosztás is segíthet!