kajak

Szellák Szabináék Európa-bajnokok

2023. júl. 30.

Magabiztos versenyzéssel szerezte meg az ifjúsági és U23-as Európa-bajnokság első helyét a kajak kettesek 500 méteres versenyszámában Szellák Szabina és Biben Karina párosa.

DSTV: SUP és kajak tesztnap

2023. júl. 20.

Mozgalmas programra invitálták a városlakókat és környékbelieket a helyi Decathlon áruház munkatársai. A Szalki-szigeten SUP és Kajak tesztnapot tartottak, amely részeként az áruházban is elérhető sporteszközöket próbálhatták ki a látogatók. Hangkép.

Megtanult a viharban táncolni

2023. júl. 18.

Elégedetten tekint vissza az olaszországi világbajnokságra, ám már a közeljövő versenyeire készül a DKSE U23-as világbajnok kajakosa, Szellák Szabina.

Máthé Krisztán harmadik helye a válogatón

2022. máj. 02.

Remek teljesítményt nyújtva végzett a Világjátékok válogató versenyének harmadik helyén a DKSE kiváló maratoni kajakosa, Máthé Krisztián.

Boldis Csenge tarolt Pozsonyban

2019. szep. 20.

Három aranyéremmel zárta a Pozsonyban megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyét a Dunaferr SE tehetséges kajakosa, Boldis Csenge

Katona Lili a maraton királynője!

2019. júl. 27.

Remekül versenyzett, s a közel 23 kilométeres táv végére is maradt ereje Katona Lilinek, a franciaországi Európa-bajnokságon, ahol megérdemelten szerezte meg az U23-as korosztály kajak egyes versenyszámának aranyérmét.

Rio 2016 - Megvédte címét a női kajaknégyes, Kozák triplázott

2016. aug. 20.

A Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina összeállítású női kajaknégyes megvédve címét aranyérmet nyert szombaton 500 méteren a riói olimpián.

Rio 2016 - Kozák Danuta győzött 500 méteren, övé az 500. magyar olimpiai érem

2016. aug. 18.

A kajakos Kozák Danuta szerezte Magyarország 500. olimpiai érmét: az UTE 29 éves versenyzője címét megvédve megnyerte csütörtökön az 500 méteres versenyt a riói játékokon.

Fiatalon vált példaképpé

2015. szep. 21.

Pető Réka Dominika még csak érettségire készül, de fiatalsága ellenére számos rajongója, remélhetőleg követője is akad. Céltudatossága mind a sport, mind a tanulás terén évek óta ismert tény, melynek újabb bizonysága a Győrben, a Maraton Világbajnokságon elért ezüstérme.

Maratoni világbajnokság: Pető Réka ezüstérme

2015. szep. 11.

Kiválóan szerepelt a maratoni világbajnokság kajak egyes döntőjében a dunaújvárosi Pető Réka Dominika, aki hatalmas csatában szerezte meg az ifjúsági korosztály második helyét.