Boldis Csenge tarolt Pozsonyban

2019. szeptember 20. (péntek) 8:10 - doszerk

Három aranyéremmel zárta a Pozsonyban megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyét a Dunaferr SE tehetséges kajakosa, Boldis Csenge

Szlovákiában, Pozsonyban rendezték meg a közelmúltban az Olimpiai Reménységek Versenyét (ORV), melyen a Dunaferr SE tehetséges kajakosa, Boldis Csenge is rajthoz állhatott. A dunaújvárosi tehetség három számban állt rajthoz, s alázatos, éveken át tartó munkájának, s természetesen az ORV-n nyújtott kiváló teljesítményének köszönhetően mindhárom számban a dobogó tetejére állhatott. Versenyzőnk a kajak egyesek 1000 méteres számában ült hajóba, s nyert végül a cseh Barbora Galádova, valamint Rugási Csilla előtt.

A kajak kettesek 500 méteres versenyében Angyal Villővel párban mérette meg magát Csenge, s a magyar kettős már az előfutamból bejutott a fináléba, ahol óriási csatát vívott a cseh és a szlovák párossal, de végül a mieink örülhettek a sikernek. Csenge a kajak négyesben is helyet kapott, s Pető Adéllal, Buday Gvendolinnal, valamint Ujfalvi Laurával együtt lapátolva behúzták az 500 méteres finálét is, megelőzve a német, valamint a másik magyar egységet. A Dunaferr SE tehetsége ezúttal is bizonyította tehát sokoldalúságát, hiszen egyesben, párosban és négyesben is remekül kajakozott.

Kupameccs előtt a röplabdázóink

2019. október 17. (csütörtök)

A röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első fordulójában a Dunaferr SE csapata a Szolnoki Röplabda Klubot fogadja.

Bravúros pontszerzés Debrecenben

2019. október 16. (szerda)

Óriásit küzdött, s nagyon értékes pontot szerzett Debrecenben a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Sűrűsödő élmezőny

Elmaradtak a nagy küzdelmek a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus Osztályának hetedik fordulójában.

Nehéz meccs vár a Kohászra

Az idei szezonban még veretlen Debrecen ellen lép pályára ma este hat órától a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttese.

Újra nyert a DAB!

2019. október 15. (kedd)

Korán hátrányba került, ám végül 4-2-es sikert aratott a Hokiklub Budapest elleni hazai találkozón a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Nem hibázott a Karmacsi

Újabb sima győzelemnek örülhetett a címvédő a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályában.

Tanulságos bajnoki nyitány

Harmadik helyen végzett a DSE Röplabda Akadémia U15-ös csapata a korosztályos bajnokság első fordulójában.