Rio 2016

Mindenki példát vehetne a paralimpikonokról!

2016. szep. 21.

Harmadik olimpiájáról jött haza Gurisatti Gyula, aki a Rióban töltött tizenkét nap után 26 órát utazva érkezett a Liszt Ferenc reptérre, hogy aztán egyvégtében aludhasson családja körében, Dunaújvárosban.

Gurisatti Gyula a 21. lett 50 méteren

2016. szep. 14.

A huszonegyedik helyen fejezte be a sportpisztolyosok 50 méteres versenyszámát a riói paralimpián városunk sportlövője, Gurisatti Gyula.

Sajnos nem volt esély a döntőre

2016. szep. 11.

A tizennyolcadik helyen fejezte be a sportpisztolyosok 25 méteres versenyszámát a riói paralimpián városunk sportlövője, Gurisatti Gyula.

Paralimpia - Letették az esküt a magyar csapat tagjai

2016. aug. 28.

Letették az esküt a szeptember 7. és 18. között Rio de Janeiróban tartandó paralimpián versenyző magyar csapat tagjai a Nemzeti Színházban tartott vasárnapi ünnepségen.

Rio 2016 - Megvédte címét a női kajaknégyes, Kozák triplázott

2016. aug. 20.

A Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina összeállítású női kajaknégyes megvédve címét aranyérmet nyert szombaton 500 méteren a riói olimpián.

Takács Krisztián a VB-ig biztos folytatja

2016. aug. 18.

Az 50 méteres gyorsúszásban elért idejével elégedett Takács Krisztián, aki már nem szomorkodik az olimpián elért 17. helye miatt, s a hazai rendezésű világbajnokságig mindenképpen folytatja az úszást.

Hajdu Jonatán tizedik az olimpián

Kiválóan versenyzett, a B-döntő második helyén végzett, így végül a tizedik pozícióban fejezte be a kenu egyesek 200 méteres olimpiai küzdelmeit Hajdu Jonatán, a Dunaferr SE versenyzője.

Rio 2016 – Hajdu Jonatán a B-döntőben folytatja

2016. aug. 17.

Nagyot versenyzett, de középdöntőjében csak a negyedik helyen végzett, így nem jutott be a kenu egyesek 200 méteres olimpiai fináléjába Hajdu Jonatán, a Dunaferr SE versenyzője.

Rio 2016 - Aranyérmes a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó

2016. aug. 16.

Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján.

Rio 2016 - Lőrincz Viktor a bronzért birkózhat

2016. aug. 15.

Lőrincz Viktor az elődöntőben kikapott, így a bronzéremért léphet szőnyegre a kötöttfogásúak 85 kilogrammos súlycsoportjában a riói olimpia hétfői versenynapján.

Rio 2016 - elkezdik a kajak-kenusok is

A kajak-kenu versenyeivel kezdődik az olimpia második hete, s női vízilabda válogatottunk mellett két magyar hosszútávúszónak, egy birkózónak és egy futónak is szurkolhatunk ma.

Rio 2016 – Éremeső a hetedik napon

2016. aug. 13.

Hosszú Katinka és Cseh László egy-egy ezüstéremmel, míg Márton Anita és Kapás Boglárka egy-egy bronzzal zárta a riói ötkarikás játékok pénteki versenynapját.