Szellák Szabina

Szellák Szabináék Európa-bajnokok

2023. júl. 30.

Magabiztos versenyzéssel szerezte meg az ifjúsági és U23-as Európa-bajnokság első helyét a kajak kettesek 500 méteres versenyszámában Szellák Szabina és Biben Karina párosa.

DSTV: már az Eb-re készülnek

2023. júl. 21.

Remek versenyzéssel szerzett aranyérmet a Szellák Szabina, Rugonfalvi-Kiss Janka, Dráviczki Dóra, Csikós Zsóka összetételű kajak négyes az olaszországi korosztályos világbajnokságon. A felkészülésről, idei terveikről, illetve az előttük álló feladatokról beszélgettünk a DKSE kiváló kajakosával, Szellák Szabinával és edzőjével, Horváth Attilával. Hangkép.

Megtanult a viharban táncolni

2023. júl. 18.

Elégedetten tekint vissza az olaszországi világbajnokságra, ám már a közeljövő versenyeire készül a DKSE U23-as világbajnok kajakosa, Szellák Szabina.

Szellák Szabináék a világ tetején

2023. júl. 07.

Remek versenyzéssel szerzett aranyérmet a Szellák Szabina, Rugonfalvi-Kiss Janka, Dráviczki Dóra, Csikós Zsóka összetételű kajak négyes az olaszországi korosztályos világbajnokságon. Szép volt, csajok, csak így tovább!

Elkezdődött a visszaszámlálás, jövő héten utánpótlás világbajnokság

2023. júl. 02.

Hatvan fővel, köztük a dunaújvárosi Szellák Szabinával vágnak neki az év legfontosabb utánpótlás versenyének a magyar kajak-kenusok.

Szellák Szabina vb-n és Eb-n is indulhat

2023. jún. 30.

A világbajnokságon a kajak négyes, míg az utánpótlás Eb-n a kajak kettes egyik tagjaként ül hajóba a DKSE kajakosa, Szellák Szabina.

Közel volt a bajnoki cím

2022. aug. 27.

Két második helyezéssel zárta a felnőtt magyar bajnokság utolsó napjának küzdelmeit a DKSE ifjú kajakosa, Szellák Szabina.

Szellák Szabina újabb bravúros bronzérme

2022. aug. 26.

A DKSE tehetséges versenyzője ezúttal a kajak egyesek 500 méteres számában állhatott fel a dobogó harmadik fokára a felnőtt magyar bajnokságon.

Szellák Szabina szépen csillogó bronzérme

2022. aug. 25.

Remek versenyzéssel ért oda a dobogó harmadik helyére a DKSE kajakosa, Szellák Szabina a Szolnokon megrendezett felnőtt és parakenu magyar bajnokság 1000 méteres döntőjében.

Aranyos nyitány a bajnokságon

2022. júl. 29.

A silkeborgi Európa-bajnokságon és a szegedi serdülő, ifjúsági és U23-as magyar bajnokságon is lapátot ragadtak a DKSE kajak-kenusai.

Szellák Szabináék fényes ezüstje az Eb-n

2022. jún. 27.

Ezüstérmet szerzett a kajak négyes tagjaként Szellák Szabina a Belgrádban megrendezett ifjúsági és U23-as Európa-bajnokságon.