Az Dunaújváros PASE U18-as együttese viszonylag szoros, az U16-osok viszont igen sima vereséget szenvedtek Monoron az egy évvel idősebbek másodosztályú bajnokságában.
Nem csak a Dunaújváros PASE U19-es, és U17-es labdarúgó csapata, hanem az U18-asok, illetve az U16-osok is megmérették magukat az eggyel idősebb korosztály másodosztályú bajnokságának hétvégi fordulójában. A dunaújvárosiak idősebbik együttese a mögötte álló Monori SE vendégeként lépett pályára, ám ezúttal nem úgy alakult a találkozó, ahogy azt szakvezetésünk eltervezte, ugyanis a monoriak 3-1-es félidő után 4-2-re legyőzték a DPASE fiataljait.
Még csúnyábba sikeredett U16-os együttesünk monori fellépése, ugyanis a házigazdák valósággal átrobogtak Lőrincz Emil együttesén. A vendéglátók már az első félidőben eldöntötték pontok sorsát, hiszen nyolc alkalommal találtak be a dunaújvárosi kapuba (8-0). A fordulást követően már gólerősebben játszott U16-os csapatunk is, de hiába szerzett három találatot Hajdu Hunor, a házigazdák négyszer mattolták a DPASE védelmét, így végül kiütéses, 12-3-as sikert arattak.
U19:
Monori SE – DPASE U18 4-2 (3-1)
Gólszerzőink: Kovács Roland, Kercsó Bence.
U17:
Monori SE – DPASE U16 12-3 (8-0)
Gólszerzőnk: Hajdu Hunor 3.

