Két arany az első napon
Remekül kezdte az Olimpiai Reménységek Versenyét Slihoczki Ádám, aki a kenu kettesek és négyesek 200 méteres számában is aranyéremnek örülhetett.
A szegedi Maty-éren megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyének első versenynapján két számban volt érdekelt a Dunaferr SE 17 éves kenusa, Slihoczki Ádám. A dunaújvárosi tehetség a kenu kettesek 200 méteres megméretésén magabiztosan jutott a döntőbe, ahol Szőke Attilával párban egy lengyel és egy magyar egységet megelőzve szerezték meg az első helyezést. A kettes mellett négyesben is hajóba ült a Dunaferr SE versenyzője, aki itt sem hibázott, mivel a Mitró Márton, Szőke Attila, Slihoczki Ádám, Kállai Róbert Gida összetételű egység egy cseh és egy másik magyar hajót megelőzve végzett a 200 méteres viadal első helyén.
Szőke Attila és Slihoczki Ádám (elől) két aranynak is örülhetett!
A rovat további hírei: Sport
Elégedett kapitányok a világbajnokság után
2025. aug. 25.
Mindkét szövetségi kapitány elégedetten értékelte a vasárnap zárult milánói kajak-kenu világbajnokságot, amelyen a gyorsasági válogatott 13 érmet, hat aranyat, két ezüstöt és öt bronzot nyert.
Fiatal csatárok az Acélbikáknál
2025. aug. 25.
Keresztes Zsombor a FEHA19 együttesétől, míg Vadócz Bendegúz Lengyelországból érkezik a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóihoz.
Itthon maradt a Kohász Kupa
2025. aug. 25.
A Kozármislenyt és a Kisvárdát is legyőzve szerezte meg a hazai rendezésű Kohász Kupát a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttese.
Ünnepi foci a DLSZ Arénában
2025. aug. 24.
A Szil-Ker együttesének sikerével ért véget a DLSZ Arénában megrendezett VI. Augusztális Ünnepi Foci Kupa.
Fájó búcsú a kupától
2025. aug. 24.
Nem kis meglepetésre egygólos vereséget szenvedett a Magyar Kupa második fordulójában a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az alacsonyabb osztályú Kelen SC otthonában.
Hajdu Jonatánék világbajnokok Milánóban
2025. aug. 23.
Parádés versenyzéssel szerzett világbajnoki címet a kenu négyesek 500 méteres versenyszámában a Kollár Kristóf, Juhász István, Hajdu Jonatán Fejes Dániel összeállítású magyar egység Milánóban.
DSTV: készül az utánpótlás
2025. aug. 23.
A DFVE női vízilabdázóinak utánpótlása is megkezdte a felkészülést a következő szezonra. A fiatal sportolók munkájáról és terveiről Brávik Henrietta utánpótlás edző beszélt. Hangkép.