Hüttner: minden szakágban volt extra teljesítmény

2019. augusztus 26. (hétfő)

Hüttner Csaba szövetségi kapitány szerint a magyar válogatott mind a négy szakágban tudott "extrát" hozni a vasárnap véget ért szegedi, kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon, de a 12 megszerzett olimpiai kvótát illetően maradt benne hiányérzet.

Kiss Balázsék harmadikok lettek a „B” döntőben

2019. augusztus 24. (szombat)

A szegedi olimpiai kvalifikációs világbajnokságon a Kiss Balázs – Mike Róbert kenu páros a C2-esek 1000 méteres versenyszámának „B” döntőjében a harmadik helyen végzett.

Hajdu Jonatánék bravúros vb-ezüstje

2019. augusztus 23. (péntek)

Parádés versenyzéssel szerzett ezüstérmet a szegedi világbajnokságon Hajdu Jonatán és Fekete Ádám a kenu kettesek 500 méteres versenyszámában. Kiss Balázsék viszont nem jutottak be a kenu kettesek 1000 méteres számának "A" döntőjébe.

Kiss Balázsék az elődöntőben

2019. augusztus 22. (csütörtök)

Ugyan az utolsó pillanatban változtatni kellett az egységen, Kiss Balázsék így is bejutottak a kenu kettesek 1000 méteres számának elődöntőjébe a szegedi világbajnokságon.

Bízunk a tehetségben

2019. augusztus 01. (csütörtök)

Kiss Balázs, a Dunaferr SE kenusa párjával, Dóri Bencével készül a Szegeden megrendezésre kerülő olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságra.

Elmaradt a finálé

2019. június 26. (szerda)

Előfutamában az ötödik, a középfutamban a negyedik helyen végzett, így nem jutott be a kenu egyesek 200 méteres döntőjébe Hajdu Jonatán az Eurőpa Játékokon.

Kilencedik hely Minszkben

A kilencedik helyen végzett Kiss Balázs és Dóri Bence kettőse a minszki Európa Játékok C2 1000 méteres versenyszámában.

Már a helyszínen a kajak-kenusok, fókuszban a párosok

2019. június 24. (hétfő)

Vasárnap megérkezett a magyar kajak-kenu válogatott is a minszki Európa Játékokra, amely idén a legjelentősebb kontinentális verseny a sportágban. A viadal kedden délelőtt kezdődik és csütörtökig tart.

Kiss Balázsék nyerték a szétlövést

2019. június 20. (csütörtök)

Kiss Balázs és Dóri Bence kettőse nyerte a kenu kettesek 1000 méteres szétlövését, így valószínűleg ők indulhatnak az Európa Játékokon és a világbajnokságon is.

Most már tudom, mit akarok elérni!

2018. november 05. (hétfő)

Kiss Balázs, a Dunaferr SE válogatott kenusa későn, de nem túl későn érő személyiség, akinek soha nem hullott csak úgy ölébe a siker. az utóbbi években hihetetlen fejlődésen ment át, amely akár a tokiói olimpiáig is repítheti. Pedig nem kenusnak, hanem tornásznak készült a legelején.

Hajdu Jonatánék döntősök 500 méteren

2018. augusztus 25. (szombat)

A gyorsasági kajak-kenu világbajnokság C2 500 méteres számában a magyar egység a második helyen jutott a vasárnap kora délutáni fináléba.

Kajak-kenu vb: nyolcadik a kenu négyes

A portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló a kajak-kenu világbajnokság döntőjében a nyolcadik helyen végzett a magyar egység C4 500 méteren.

Ma is szurkolhatunk az újvárosiaknak!

2018. augusztus 24. (péntek)

A portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló a kajak-kenu világbajnokság középdöntőjében javított a magyar egység. Szombaton is igen izgalmas percekre számíthatunk, hiszen míg Balázs a döntőben, addig Hajdu Jonatán Fekete Ádám párjaként 17.35-kor a C2 500 méter előfutamban áll rajthoz.

Hajdu Jonatánék ötödikek

A portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokság C2 200 méteres távján nem sikerült az éremszerzés Hajdu Jonatánéknak.

Bravúros bronz a vb-n

2018. július 30. (hétfő)

Remek versenyzéssel végzett a kenu kettesek 1000 méteres világbajnoki fináléjának harmadik helyén Kiss Balázs és Dóri Bence párosa.