Elhunyt Horváth Nikolett

doszerk - 2016. november 20. 17:46

Tragikusan fiatalon, mindössze tizennyolc évesen elhunyt a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia játékosa, Horváth Nikolett.

Mint arról az Érd elleni EHF Kupa párharc visszavágójának tegnapi tudósításában beszámoltunk, súlyos veszteség érte kézilabdázóinkat, ugyanis pénteken este elhunyt Horváth Nikolett a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia fiatal játékosa. A mindössze tizennyolc éves játékosnál kicsivel több, mint két éve fedeztek fel súlyos betegséget, gerincvelő-megnagyobbodást, ami miatt deréktól lefelé megbénult. Nikolettet ezt követően Debrecenben megműtötték, sugárkezelést is kapott, de szervezete pénteken este feladata a küzdelmet. Mint azt Szemenyei István, a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia ügyvezetője elmondta, Horváth Nikolettet saját halottjuknak tekintik, temetéséről később intézkednek.

A rovat további hírei: Sport

Elődöntős a magyar válogatott

Elődöntős a magyar válogatott

2025. júl. 19.

Folyamatosan javuló játékkal aratott háromgólos győzelmet a két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott az olaszok elleni világbajnoki negyeddöntőben.

Hetedik helyért játszanak a juniorok

Hetedik helyért játszanak a juniorok

2025. júl. 19.

Nem sikerült legyőznie a házigazda Montenegrót, így "csak" a hetedik helyért játszhat a magyar junior női kézilabda válogatott a korosztályos Európa-bajnokságon.

DSTV: darts nyáron is

DSTV: darts nyáron is

2025. júl. 18.

Dunaújváros egyik legaktívabb és legösszetartóbb közössége a dartskedvelők tábora. Nyári helyzetjelentést kértünk a Dunaújvárosi Darts Clubból. Hangkép.

Álom maradt az elődöntő

Álom maradt az elődöntő

2025. júl. 18.

A második félidőben sokkal pontosabb dánok egy góllal legyőzték a magyar női junior kézilabda válogatottat a montenegrói Európa-bajnokság negyeddöntőjében.

DSTV: szezonzáró a DLSZ-nél

DSTV: szezonzáró a DLSZ-nél

2025. júl. 17.

Ismét sikeres szezont tudhat maga mögött a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség. Egészen elképesztő az a játékos és csapatmennyiség, amely a szövetség kötelében sportolhat – volt kiket, és volt mit ünnepelni a szezonzáró ünnepségükön. Hangkép.

Elkészült a labdarúgók sorsolása

Elkészült a labdarúgók sorsolása

2025. júl. 17.

A Pénzügyőr elleni hazai összecsapással vág neki az NB III-as pontvadászat 2025/2026-os kiírásának a Dunaújváros FC labdarúgó csapata július 27-én este hat órától.

Strandon is eredményesek

Strandon is eredményesek

2025. júl. 16.

Több éremmel zárták a Kiskőrösön megrendezett Strandbirkózó Országos Bajnokság első fordulóját a DKSE tehetséges versenyzői a mögöttünk hagyott hétvégén.