Folytatódik a női bajnokság

spigott - 2017. március 8. 13:02

A második forduló küzdelmeivel folytatódik a Carissa női amatőr labdarúgó bajnokság küzdelemsorozata hétvégén a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.

Újabb kispályás labdarúgó tornának ad otthont hétvégén a Dunaújvárosi Sportcsarnok, ahol ezúttal a Carissa amatőr női bajnokság második fordulójában lépnek pályára a sorozatra nevezett együttesek. Mint az a bajnokságot szervező Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség tájékoztatójából kiderült, a második forduló küzdelmei szombaton reggel nyolc órától kezdődnek, s ahogy a legutóbbi fordulóban, úgy ezúttal is körmérkőzéses rendszerben meccselnek egymással a csapatok. Az őszi fordulót a Baracs SE zárta a legjobban, ezért most az lesz a legnagyobb kérdés, hogy a listavezető tovább tudja-e növelni előnyét az élen, vagy összébb rázódik a mezőny.

Képek: DO-archív

A mérkőzéseket természetesen ezúttal is ingyenesen tekinthetik meg a sportág kedvelői, s a szervezők minden érdeklődőt sok szeretettel várnak szombaton is a Dunaújvárosi Sportcsarnokba. Ami pedig a folytatást illeti, mint azt Petrás Gábor, a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség főtitkára érdeklődésünkre elárulta, a női bajnokság harmadik, s egyben utolsó fordulóját júniusban rendezik meg Baracson, ahol egy közös főzéssel egybekötött sportnapon döntik el egymás közt a végső helyezések sorsát a csapatok.

A Carissa női bajnokság állása az első forduló után: 1. Baracs SE 5 pont, 2. Dunaújváros PASE 4 pont, 3. Holler UNFC 3 pont, 4. Aloha 2 pont, 5. Ikarusz Maroshely 1 pont.

A rovat további hírei: Sport

Sikeres évet zárt a DKSE (galériával)

Sikeres évet zárt a DKSE (galériával)

2025. dec. 12.

Remek hangulatban ünnepelte meg a mögötte hagyott sikeres esztendőt a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület az egyetem aulájában csütörtökön este.

DSTV: Ovi Foci idén is

DSTV: Ovi Foci idén is

2025. dec. 12.

Ahogy azt az elmúlt években már megszokhattuk, újra a Szent Pantaleimon iskolában rendezte meg a hagyományos Ovi Foci Kupa elnevezésű viadalsorozat harmadik, utolsó fordulóját a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség és a Dunaújvárosi Óvoda. A versenysorozat a Napsugár Tagóvoda győzelmével ért véget. Hangkép.

Idén is elismerték a legjobb sportolókat (galériával)

Idén is elismerték a legjobb sportolókat (galériával)

2025. dec. 12.

A hazai és nemzetközi mezőnyben sikeresen teljesítő sportolókat, illetve edzőiket köszöntötte városunk vezetése a Városháza "C" szárnyának dísztermében csütörtökön délután.

Felemás forduló az Andersenben

Felemás forduló az Andersenben

2025. dec. 11.

A DAB-ASP nyerni tudott, a DUE-Worm Angels viszont kikapott a jégkorongozók Andersen Ligájának legutóbbi játéknapján.

Nem jutott a legjobb négy közé a magyar válogatott

Nem jutott a legjobb négy közé a magyar válogatott

2025. dec. 11.

Az Európa-bajnoki bronzérmes magyar válogatott nem jutott elődöntőbe és hetedikként zárta a holland-német közös rendezésű női kézilabda-világbajnokságot, miután a szerdai negyeddöntőben 28-23-ra kikapott a társházigazda holland csapattól Rotterdamban.

DSTV: remek évet zártak a kajak-kenusok

DSTV: remek évet zártak a kajak-kenusok

2025. dec. 10.

Az egyetemen tartotta hagyományos évzáró ünnepségét a DKSE kajak-kenu szakosztálya, mely idén is rengeteg szép eredménnyel, köztük egy felnőtt világbajnoki címmel örvendeztette meg a sportág helyi szerelmeseit. Hangkép.

Csak a szettek hajráit nem bírta a DKSE

Csak a szettek hajráit nem bírta a DKSE

2025. dec. 10.

Három szettben kapott ki a DKSE röplabda csapata a TFSE elleni hazai bajnokin, de a kedd esti játékra mégis bátran építhetnek röplabdázóink.