Gólzápor az Acerbis Osztályban

spigott - 2017. október 20. 16:10

A hét gólt szerző Mazán Balázs vezérletével aratott 9-6-os győzelmet a Dunaferr Vasas együttese a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának csütörtöki mérkőzésén.

Két mérkőzéssel folytatódott, s fejeződött is be egyben csütörtökön este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának nyolcadik fordulója a Lorántffy iskola műfüves pályáján. A nap első találkozóját a középmezőny végén helyezkedő Szil-Ker Ablak és a sereghajtó, még pont nélkül álló Siker Ablak GSV csapatai vívták egymással, ám a legutóbbi két meccsét megnyerő Szil-Ker ezúttal esélyt sem adott ellenfelének, hiszen az első félidő után már 5-1-re vezetett, s végül 9-4-es sikerrel lépett előre a tabella hatodik helyére.

Este nyolc órától a minifutball vb-ről hazatérő válogatottjaival kiegészült Dunaferr Vasas mérette meg magát az utolsó előtti Kemi-Ker Kft. ellen. Tóth Imre együtteséből azonban nem Sós Márkó, vagy Rajz Miklós vitte a prímet az összesen tizenöt gólt hozó mérkőzésen, hanem Mazán Balázs, aki összesen hét alkalommal talált be a jól küzdő Kemi-Ker kapujába, óriási mértékben hozzájárulva így a Dunaferr háromgólos, 9-6-os győzelméhez.

Eredmények

Szil-Ker Ablak – Siker Ablak GSV 9-4 (5-1)
Kemi-Ker Kft. – Dunaferr Vasas 6-9 (3-5)

Az Acerbis Osztály állása a 8. forduló után: 1. Karmacsi Autó FC 24 pont, 2. Steelworkers 18 pont, 3. Dunaferr Vasas 18 pont, 4. Dunabiztos Micro 15 pont, 5. Fejó-Therm Kft. 10 pont, 6. Szil-Ker Ablak 9 pont, 7. SZP-Asztalos SE 5 pont, 8. GBB Kft. 5 pont, 9. Kemi-Ker Kft. 4 pont, 10. Siker Ablak GSV 0 pont.

A rovat további hírei: Sport

Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda

Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda

2025. dec. 16.

Elmaradt a csoda és döntő részben a hullámzó teljesítmény miatt végzett a hetedik helyen a magyar női kézilabda-válogatott a vasárnap zárult holland-német közös rendezésű világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint.

Debrecenbe látogat a DKSE

Debrecenbe látogat a DKSE

2025. dec. 16.

Újra hazai pályájától távol lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának tizedik fordulójában ma este nyolc órától.

Négypontos szentesi évzáró

Négypontos szentesi évzáró

2025. dec. 15.

A DFVE serdülő leány együttese ötméteresek után szenvedett vereséget, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Szentes elleni  korosztályos bajnokin a mögöttünk hagyott hétvégén.

Nem volt esély a pontszerzésre

Nem volt esély a pontszerzésre

2025. dec. 15.

Csak az első harmadban tudta tartani a lépést fővárosi ellenfelével a DUE-Worm Angels csapata a jégkorongozók Andersen Ligájának szombati találkozóján.

Nem borult a papírforma a fővárosban

Nem borult a papírforma a fővárosban

2025. dec. 14.

A második szettben megszorította a favoritot a DKSE röplabda csapata, de a házigazda Pénzügyőr végül három szettben győzte le együttesünket a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának szombat esti fordulójában.

Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE

Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE

2025. dec. 14.

Négygólos hátrányból fordítva győzte le 11-10-re a vendég UVSE együttesét a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában szombaton este.

Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE

Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE

2025. dec. 13.

Az UVSE elleni rangadón ugrik a Fabó Éva Sportuszoda medencéjébe a DFVE női vízilabda csapata Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában ma délután öt órától.