Újra pályán a Dunaferr!
A Nyírgyulaj elleni hazai összecsapással folytatja a bajnoki küzdelmeket ma este hét órától a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata.
A válogatott összetartása miatt közel egy hónapos szünetet tartott a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata a bajnokságban, ám a pontvadászatban harmadik helyen álló dunaújvárosiak ma végre ismét tétmeccsen bizonyíthatnak az értük szurkolóknak. Schrancz Balázs együttese ugyanis a tabella nyolcadik helyezettjét, a Nyírgyulaj együttesét látják vendégül este hét órától a Dunaújvárosi Sportcsarnokban, méghozzá egy olyan találkozón, melyen a három pont megszerzését várja el csapatunktól a szakvezetés.
Kép: DO-archív
Ez azonban nem lesz egyszerű, mert mai vetélytársunk a közelmúltban többször is igen kellemetlen ellenfélnek bizonyult, s bizony előfordult már olyan is, hogy győztesen távozott a sportcsarnokból. Az ugyanakkor nem állítható, hogy a Nyírgyulaj gárdája jó formában várná a mérkőzést, mivel hiába kezdte két sikerrel a szezont, következő négy meccsén egyaránt vereséget szenvedett. A bajnoki szünet alatt azonban biztos mindent elkövettek azért, hogy rendezzék soraikat, ezért egy nagyon kemény ellenfél vár futsal csapatunkra, melynek sajnos továbbra is nélkülöznie kell a Debrecen ellen kéztőrést szenvedett Reveland Zoltánt, ám a többiek harcra készek, s motiváltan, a siker reményében várják idei hetedik bajnoki találkozójukat.
A rovat további hírei: Sport
Ezüstérmes a magyar válogatott
2025. ápr. 21.
A magyar női vízilabda-válogatott a második helyen végzett a világkupa Csengtuban rendezett szuperdöntőjében: Cseh Sándor együttese a vasárnapi fináléban 13-9-re kapott ki a görög csapattól.
Két Mayer-érem Dohában
2025. ápr. 20.
Ugrásban a harmadik, gerendán az első helyen végzett Mayer Gréta a tornászok dohai világkupáján.
Így meleg lehet a bajnokság vége
2025. ápr. 20.
Kétgólos vereséget szenvedett Békéscsabán a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese, amely így mindössze egyetlen pontra került a kieső helytől.
Nagy lépés a bajnoki cím felé
2025. ápr. 19.
A bajnoki cím szempontjából sorsdöntőnek is beillő mérkőzést nyert meg a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Mór ellen a stadionban szombaton este.
Az olimpiai bajnok legyőzésével döntős a magyar válogatott
2025. ápr. 19.
A magyar női vízilabda-válogatott 10-8-ra nyert az olimpiai bajnok spanyol csapat ellen szombaton, ezzel bejutott a fináléba a kínai Csengtuban zajló világkupa-szuperdöntőben.
DSTV: magabiztos lövészek
2025. ápr. 19.
Mint arról már korábban beszámoltunk, a Főnix Lövész SE birtokba vette a lőteret s azóta egy nagyon jó helyszínen készülhetnek a versenyekre. Jó eredményekből nem volt hiány 2024-ben sem, az idei esztendőnek is a hasonló sikerek reményében vágtak neki a sportolók. Hangkép.
Az olimpiai ezüstérmes legyőzésével négy között a magyarok
2025. ápr. 18.
A magyar női vízilabda-válogatott 14-10-re nyert az olimpiai ezüstérmes Ausztrália ellen a világkupa szuperdöntő pénteki negyeddöntőjében, a kínai Csengtuban.